Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BOLERO CZY AMUNDSEN????

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • BOLERO CZY AMUNDSEN????

    mi weszło 49l po odbiorze z salonu

  • #2
    BOLERO CZY AMUNDSEN????

    Witam, posiadam aktualnie radio Bolero ale zależy mi na nawigacji oraz zestawie gsm. Proszę o sugestie czy lepiej doposażyć radio bolero w zestaw gsm czy kupić Amundsena. Proszę również o info czy do Amundsena muszę dokładać moduł gsm itp czy może ma to od razu w sobie. Cz Amundsen na wbudowaną zmieniarkę itp.

    Komentarz


    • #3
      Amundsen ma navi, Amundsen+ ma również bluetooth czyli GSM. BTW bluetooth i współpraca z Maxi-dot to jego naprawdę mocna strona. książka telefoniczna, spis połączeń, wybieranie z kierownicy, bdb jakość dźwięku to dla mnie duże plusy - często korzystam
      Nie ma zmieniarki, ale ma czytnik kart do 32GB, więc zmieniarka nie jest potrzebna. Aktualizacja map praktycznie niemożliwa - chyba, że ktoś chce wydać 800zł na nowsze mapy .
      Lepiej zainteresować się czymś takim Forum - Octavia Club Polska lub jakimś jego chińskim klonem. Jeśli chodzi o Blaupunkta to czekamy na informacje odnośnie współpracy BT z kierownicą i maxi-dot

      Komentarz


      • #4
        Większość userów odpowie Ci, że lepiej dołożyć do Columbusa - pytaj o ofertę Martina z forum. IMHO jak nie masz kasy na Columbusa w cenie Amundsena kupisz najbardziej wypasioną nawigację np. Garmina z darmowymi mapami do końca świata. Amundsena nie warto. :diabelski_usmiech
        Vy 73! de S!@w

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za podpowiedzi.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X