Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

High-Beam Assist w O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • High-Beam Assist w O2

    Wczoraj widziałem w toruniu OCPka na motocyklu rej SD .... Miał na lewym kufrze naklejone logo. Może wiecie któż to??

  • #2
    High-Beam Assist w O2

    Przeglądając net znalazłem na rosyjskiej stronie tutorial do uruchomienia High-Beam Assist w O2 (chyba, bo z tym językiem nie jestem za bardzo zaznajomiony :P ). Chętnych zapraszam do lektury. :diabelski_usmiech
    forum.skoda-club.ru • Просмотр темы - Адаптивный дальний свет - FLA: A5 FL / Superb II / Yeti
    a tu w języku naszych zachodnich sąsiadów (tyle, że w golfie 6)
    Fehler 404: Seite nicht gefunden - MOTOR-TALK
    Fehler 404: Seite nicht gefunden - MOTOR-TALK

    P.S. Nieśmiało czekam na pierwszy tego typu projekt w OCP. :szeroki_usmiech

    Komentarz


    • #3
      Pomyliłeś DLA z FLA.
      Próbowałem i tego i tego. Do FLA potrzebujesz bordnetza z softem conajmniej 0651.
      Ja mam 0615 i u mnie nie chodzi. Zrobiłem sobie przelotkę P&P i podłączyłem takie lusterko. Niestety wymiana Bordnetza jest trochę kosztowna na razie.
      Pozdrawiam
      Marcin

      Komentarz


      • #4
        ops:
        Już poprawiam.

        Nie mogli by na tych rosyjskich forach po angielsku pisać. :twisted:

        Komentarz


        • #5
          Enriquez, tylko FL ?
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz


          • #6
            piotrek_gdy, nie wiem, u mnie nie idzie... Mam za stary soft. Podejrzewam, że CECM 049 ma jeszcze starszy
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • #7
              Enriquez, szkoda, że to nie są programowalne urządzenia :roll:
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Enriquez
                Pomyliłeś DLA z FLA.
                Próbowałem i tego i tego. Do FLA potrzebujesz bordnetza z softem conajmniej 0651.
                Ja mam 0615 i u mnie nie chodzi. Zrobiłem sobie przelotkę P&P i podłączyłem takie lusterko. Niestety wymiana Bordnetza jest trochę kosztowna na razie.
                A jest juz 0651 do tej twojej R-ki . Bo masz R BCM-a tak ?
                Ale pociesze Cie, to nie wina softu, i nikt nie wie jeszcze gdzie siedzi bubel.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X