Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

podgrzewanie foteli

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • podgrzewanie foteli

    Zamieszczone przez Gosi@czek
    Amix pochwal się samochodem w show roomie
    Jutro spodziewam się ostatniej przesyłki z superskoda.com i się pochwalę


    Skoda Octavia III 1.4 TSI CZDA Topaz

  • #2
    podgrzewanie foteli

    Czy można dołożyć ogrzewanie foteli do O2 FL 2012. Auto na tekstylne fotele i manualną klimatyzację. Gdzie takim przypadku są włączniki i regulatory.
    skraj

    Komentarz


    • #3
      Wymiania sie panel klimy na inny. Sa takie do manualnej klimy takze.

      Regulatory sa na tych dwoch trojkatach obok srodkych guzikow nad pokretlami.

      Fotele to najlepiej kupic drugie, bo maty z demontazu nie zawsze potem chca dzialac. Manual jak dolozyc podgrzewanie jest na tym forum w poradnikach
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        skraj,

        Forum - Octavia Club Polska
        kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

        SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

        Komentarz


        • #5
          Nowe maty oferuje Superbman, ale nie mogę znaleźć panelu (w każdym razie nie ma go na allegro). Czy wiecie jaki jest jego nr katalogowy.

          [ Dodano: Sob 21 Wrz, 13 17:08 ]
          Jeszcze jedno. Wydaje mi się, że może nie trzeba zmieniać panelu ręcznej klimatyzacji. Znalazłem zdjęcie auta z taką klimatyzacją i podgrzewaniem foteli i tam włączniki podgrzewania są na zewnętrznych pokrętłach.
          OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
          Czy wiecie, czy jest możliwe dokupienie samych tylko takich włączników.
          skraj

          Komentarz


          • #6
            skraj, musisz wymienić panel - szukaj na allegro

            Link

            ale wersję bez climatronic'a



            jak z związkami/przekaźnikami :?: masz już :?:


            btw
            możesz kupić set maty/wiązki/przekaźniki u misiek^wro

            Forum - Octavia Club Polska
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              Nic jeszcze nie mam - dopiero się przymierzam. Czy zaglądałeś na zdjęcie w linku, gdzie jest panel klimatyzacji manualnej (trzy pokrętła) z przełącznikami w skrajnych. Takiego mam szukać? Czy rzeczywiście nie ma samych takich pokręteł z przełącznikami?
              skraj

              Komentarz


              • #8
                skraj,

                3T0 820 047 K

                numer panelu


                ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs
                kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                Komentarz


                • #9
                  skraj, zagadaj z superbmanem czy niema takiego panelu, z ceną też można się dogadać jak kupisz poza allegro Chyba jest najtańszym źródłem. Jak potrzeba to wystawi fv

                  Miałeś kiedyś podgrzewane fotele? Bo znam kilka osób, które mają i nie używają bo twierdzą, że nie jest to zbyt przyjemne
                  Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                  Komentarz


                  • #10
                    Chce mieć takie fotele. Jeździłem autem tak wyposażonym.
                    Ok poszukam i zagadam z Superbmanem.
                    Tymczasem dzięki za pomoc.
                    skraj

                    Komentarz


                    • #11
                      z rozbieraniem foteli jest troche zabawy wiec przygotuj sie na troche roboty. wiem coś o tym bo sie z tym bawiłem. no i żeby wiązki puścić to kawałek auta trzeba rozebrać
                      BYŁA o1 rs
                      BYŁA o2 1.6
                      JEST S2 kombi Platinum 2.0 tdi 170 KM DSG

                      Komentarz


                      • #12
                        Potrzebne mi nr katalogowe modułów/przekaźników oraz wiązki do podgrzewania foteli, no i gdzie kupić. Resztę - maty i panel już mam. Auto z 2012.
                        skraj

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X