Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zakupy w Chinach - AliExpress

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziękuję za informację
    Antyfotoradar Valentine1
    Harry II Classic+Sirio ML145

    Komentarz


    • Na PlanetPlus jest 10% zwrotu za zakupy na Ali
      Moja Skodzina

      Skoda Octavia II -
      Opel Astra III -

      Komentarz


      • Witam. Mam u siebie nowy nabytek z Chin : ISUDAR NA03W6VW0702 + czujniki TPMS. Zamówiony na Ali z dostawą z Niemiec w 3 dni, bez Vat i cła. Wszystko działa świetnie i wyświetla, nawigacja AM odpala się w 5s rewelka, do tej pory miałem Stream MP3. Kamera DVR i cofania w drodze.
        Załączone pliki

        Komentarz


        • W Isudarach jest problem z radiem FM słaby odbiór miłem do niedawna isudara i został sprzedany .Jeśli komuś zleży na odbiorze fm polecam rcd330 mib II super zbiera ukf )
          ByŁ Leonsio 1.8T 200 km. Jest Szkodnik 140km

          Komentarz


          • Zamieszczone przez mcaris Zobacz wpis
            W Isudarach jest problem z radiem FM słaby odbiór miłem do niedawna isudara i został sprzedany .Jeśli komuś zleży na odbiorze fm polecam rcd330 mib II super zbiera ukf )
            Widocznie trafiła ci się felerna sztuka, ja posiadam od roku i z radiem zero problemów, w nawigacji mapy mam z stycznia tego roku.
            Co do jakości gra porównywalnie z radiem Stream, więc nie można narzekać. Kamera cofania + czujniki cofana to pełen luksus.
            W przyszłości chcę wymienić na nowszy Isudar bo mój nie obsługuje jeszcze czujników ciśnienia w kołach, a chciałbym mieć
            pozdrawiam
            roberta

            Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

            http://chomikuj.pl/Roberta9

            Komentarz


            • Zamieszczone przez tomekosw1 Zobacz wpis
              czujniki TPMS
              jak to wygląda i jak to się podpina?Daj namiar
              Dawid
              czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

              Komentarz


              • Zamieszczone przez dawcio Zobacz wpis
                jak to wygląda i jak to się podpina?Daj namiar
                na stronie jest wszystko wyjaśnione są to czujniki specjalnie do tego radia wyprodukowane, a podłącza się je do gniazda numer 18
                pozdrawiam
                roberta

                Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                http://chomikuj.pl/Roberta9

                Komentarz


                • A czujniki to
                  pozdrawiam
                  roberta

                  Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                  http://chomikuj.pl/Roberta9

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez roberta Zobacz wpis
                    są to czujniki specjalnie do tego radia wyprodukowane
                    aha dzięki bo myślałem że uniwersalne pod każdego chinczyka
                    Dawid
                    czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                    Komentarz


                    • jeszcze istnieje opcja z oddzielnym wyświetlaczem
                      pozdrawiam
                      roberta

                      Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                      http://chomikuj.pl/Roberta9

                      Komentarz


                      • Moje radyjko wyłapuje wszystkie dostępne stacje, trzeba zmienić w ustawieniach (zaawansowanych) na wyszukiwanie częstotliwości Europa (może miałeś ustawione na Azja lub inny kontynent) i będzie GIT.

                        Komentarz


                        • Panowie, czy ten Isudar obsługuje również czujniki parkowania z przodu?? Zastanawiam się nad jego kupnem, więc jeśli obsługuje to pewnie zamówię

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez Jarksson Zobacz wpis
                            Panowie, czy ten Isudar obsługuje również czujniki parkowania z przodu?? Zastanawiam się nad jego kupnem, więc jeśli obsługuje to pewnie zamówię
                            Obsługuje czujniki również przód, ja tak mam
                            pozdrawiam
                            roberta

                            Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                            http://chomikuj.pl/Roberta9

                            Komentarz


                            • Panie i Panowie mam pytanko dotyczące konkretnie tego radia ISUDAR NA03W6VW0702, czy uruchamiając silnik radio włączy się i od razu macie podświetlone przyciski radia bez włączania świateł. Chyba mam bałagan w kostce ISO, bo u mnie podświetla od razu, inna opcja przełożenia pinów w kostce powoduje że radyjko po zgaszeniu silnika gubi pamięć i wraca do ustawień fabrycznych. Jeśli możecie to zróbcie opis każdej kostki (tej wpinanej do radia i ISO) jaki kolor przewodu w jakim pinie ma być. Dzięki za pomoc.

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez tomekosw1 Zobacz wpis
                                Panie i Panowie mam pytanko dotyczące konkretnie tego radia ISUDAR NA03W6VW0702, czy uruchamiając silnik radio włączy się i od razu macie podświetlone przyciski radia bez włączania świateł. Chyba mam bałagan w kostce ISO, bo u mnie podświetla od razu, inna opcja przełożenia pinów w kostce powoduje że radyjko po zgaszeniu silnika gubi pamięć i wraca do ustawień fabrycznych. Jeśli możecie to zróbcie opis każdej kostki (tej wpinanej do radia i ISO) jaki kolor przewodu w jakim pinie ma być. Dzięki za pomoc.
                                niestety to radio tak ma nie ma też regulacji jasności podświetlenia przycisków z przełącznika świateł.
                                pozdrawiam
                                roberta

                                Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                                http://chomikuj.pl/Roberta9

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez roberta Zobacz wpis

                                  niestety to radio tak ma nie ma też regulacji jasności podświetlenia przycisków z przełącznika świateł.
                                  INFO dla posiadaczy tego radia którzy korzystają z map IGO aktualne mapy są z 2017.01 ( sprawdzić można wkładając kartę do laptopa i wejść do katalogu ..content/map) jak ktoś potrzebuje to proszę PW
                                  pozdrawiam
                                  roberta

                                  Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                                  http://chomikuj.pl/Roberta9

                                  Komentarz


                                  • Witam,

                                    trochę laickie pytanie ale czy to radio jest tpu plug & play, czyli jesli wyjme stare radio (octavia 2 FL 2011) i zakupię ISUDAR to wszystko bedzie działało? tzn. wyświetlanie czujników parkowania, ustawienia klimatyzacji, komunikaty,

                                    a i jeszcze jedno czy opcja bluetooth umożliwia wysyłanie muzyki z telefonu?

                                    Komentarz


                                    • Zamieszczone przez Damian6310 Zobacz wpis
                                      czy to radio jest tpu plug & play
                                      tak po całości
                                      Dawid
                                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                                      Komentarz


                                      • dawcio, a czy sterowanie z kiery dział, czy trzeba jakies dodatkowe moduły dopupić?

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Damian6310 Zobacz wpis
                                          dawcio, a czy sterowanie z kiery dział, czy trzeba jakies dodatkowe moduły dopupić?
                                          działa a kto nie ma, a posiada manetkę do komputera (maxdot) to gdy jest ustawione na maxdot audio to przyciskami komputera można zmieniać stacje a tempomatem regulować głośność
                                          pozdrawiam
                                          roberta

                                          Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                                          http://chomikuj.pl/Roberta9

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez roberta Zobacz wpis

                                            działa a kto nie ma, a posiada manetkę do komputera (maxdot) to gdy jest ustawione na maxdot audio to przyciskami komputera można zmieniać stacje a tempomatem regulować głośność
                                            Elo, to trzeba dokodować? czy tak jest w każdym aucie jak jest na zakładce Audio w maxidocie i ja ślepy jestem i tego nigdy nie zauważyłem?

                                            Notabene drugie pytanie, bo nie wiem czy to ironia tam była wyżej czy nie, mam maxidota, swing i czujniki przód tyl, czy te czujniki bez problemu współpracują z takim chińskim wynalazkime? czy tylko te chińskie czujniki wchodzą w grę? nie chciałbym tracić dokładności tych oryginalnych bo jest naprawdę mega.

                                            Komentarz


                                            • Przyciski trzeba przypisać w menu radia w ustawieniach kierownicy wielofunkcyjnej ( nie przestrasz się jak przestawisz na te ustawienia to nie będziesz mógł wejść w ustawienia komputera pokładowego samochodu do momentu aż nie wyjmiesz kluczyka z stacyjki)
                                              Tu masz zdjęcia jak widać wszystko działa jedyna bolączka to taka jak podepniesz VCDS to wyświetla błąd nie rozpoznane radio i nawigacja
                                              Załączone pliki
                                              pozdrawiam
                                              roberta

                                              Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

                                              http://chomikuj.pl/Roberta9

                                              Komentarz


                                              • Witam ponownie. Dzisiaj dotarła do mnie kamera cofania:
                                                67.84zł 41% OFF|HD ccd uchwyt bagażnika samochodu wsteczna kamera cofania dla Skoda Roomster Fabia Octavia Yeti rapid superb dla Audi A1 A4L A3|car black box suppliers|camera applicationcar camera china - AliExpress
                                                Wersja: 8011 Wire CCD SONY
                                                Pasuje idealnie P&P nic nie trzeba przerabiać. Obraz czysty i wyraźny jeszcze nie wiem jak będzie w nocy. Ciekawostka - kamera dostarczana jest bez lini pomocniczych (u mnie linie nanosi radio i są skrętne z ruchem kierownicy) jeżeli potrzeba mieć dodatkowe linie z kamery należy przeciąć biały przewodzik przy kamerze (widoczny na zdjęciu całego zestawu).
                                                Załączone pliki
                                                Ostatnio edytowany przez tomekosw1; 27276.

                                                Komentarz


                                                • tomekosw1 Też kupiłem taką kamerę, niestety po zimie przestałą działać. Okazało się, że w obudowie kamery, sam obiektyw i elektronika jest zalana klejem na gorąco, niestety chińczyk pożałował kleju i nie zalał całej elektroniki, dostała się tam woda i poczyniła spustoszenie. Tak że radze rozkręcić kamerkę i poprawić fabrykę /chińską/. Nie trzeba od środka dawać dystansu, głupszej podkładki, takiej 0,5 cm?

                                                  Komentarz


                                                  • Page Not Found - Aliexpress.com Zamawiał ktoś ?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X