Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Swing na Bolero

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Swing na Bolero

    Zamieszczone przez aksia89
    Zamieszczone przez __atomek__
    hihihi w mojej branży wszystko jest do zdobycia


    skoro tak mówisz pewnie tak jest)


    Masakra jakaś, nie macie "normalnych" samochodów tylko jakieś jednolitrówki?
    jedno litrówki to prezes ma w bagażniku )
    to może spontanik w poniedziałek?

  • #2
    [O2FL] Swing na Bolero

    Czy wymiana radia swinga na bolero jest trudna? Mozna to spokojnie zrobic samemu?
    Zastanawiam sie czy wystarczy tylko przelozyc radio czy trzeba cos kodowac, czytalem ze nowa ramka bedzie potrzebna ale to podobno nic drogiego.

    O columbusie chyba nie mysle bo drogie a navi tak czesto nie uzywam zalezy mi na ciekawszym designie bo pewnie bolero gra podobnie do swinga.

    Jakby sie chcialo columbusa to juz grubsza sprawa pewnie jakies moduly czujniki itp tak?

    a co jesli ktos radio sprzedaje bez kodu?? do czego ten kod

    Komentarz


    • #3
      Napisałem ci PW. Aha jak zmieniasz swing a na bolero nie potrzebujesz nowej ramki bo ta ze swing a pasuje. Jak jak pisałem w PW wymiana jest P&P
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
      przedstawiam smerfetke

      Komentarz


      • #4
        na pewno będzie trzeba dokodować radio do samochodu, bo inaczej będzie błędami walić, a ten kod jest potrzebny do odkodowania radia bo nie będzie działczyć , oczywiście za opłata można taki kod odzyskać ale jeśli ktoś sprzedaje radio bez kodu to może być kradzione :evil: , nie polecam poszukaj na pewno można znaleźć z kodem, pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Link

          warte uwagi wg was? ciekawe czy ten kod na pewno jest :P

          Komentarz


          • #6
            Missiak, radio jak radio - tylko serwis sprzedaje więc mogło być np. naprawiane. W kwestii kodu - telefon do sprzedającego a nie gdybanie na forum.

            Sam w zeszłym tygodniu robiłem taki przeszczep u siebie - radio oczywiście zagra po przełożeniu ale po zalogowaniu VCDS-em pokasowałem błędy bo wymianę robiłem bez odpinania akumulatora. Do tego radio które kupiłem miało inny workshop code itd więc przy okazji ustawiłem wszystko jak w pozostałych urządzeniach.

            Generalnie kodowanie dla BOLERO jest takie samo jak dla SWING-a więc gdyby coś było inaczej w nowym radiu możesz śmiało przekopiować stare kodowanie.

            Komentarz


            • #7
              KulfonP, Ja u siebie jak wymieniałem tez nie odpisałem aku. Żadnych błędów nie miałem i wszystko od razu zachulalo.
              http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
              przedstawiam smerfetke

              Komentarz


              • #8
                A czy z tym starszym radiem stream jest tak samo moge zmienic sobie na swing lub bolero . ?

                Komentarz


                • #9
                  GoOrAl_LG, pewnie ie, że możesz. Ty już jednak będziesz na dzień dobry potrzebował ramkę.
                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                  przedstawiam smerfetke

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie no ja nie gdybam bo pisze ze kod jest, a ty gdzie swoje zakupiles?

                    Komentarz


                    • #11
                      missiak177, Ja swoje zakupiłem na forum :szeroki_usmiech
                      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                      przedstawiam smerfetke

                      Komentarz


                      • #12
                        2.0-16v Michał, tak wiem michal pisales mi na pw

                        Chodzilo mi o kolege kulfon
                        Sorka ze nie dopisalem ;-)

                        Komentarz


                        • #13
                          też na Allegro od użytkownika PATER-CAR

                          Komentarz


                          • #14
                            Czyli poza ramka wszystko jest p&p

                            Komentarz


                            • #15
                              Ramka Swing - Bolero jest taka sama.

                              Komentarz


                              • #16
                                Ale ja mam te radio stream starsze i chodzi mi o to czy po za ramka wszystko pasuje

                                Komentarz


                                • #17
                                  Ja wymieniałem swinga na columbusa to nie było problemu z błędami. Musiałem potem tylko vcdsem odpalić navi i bluetooth.
                                  W Twoim przypadku nie ma tego problemu. jedyny błąd jaki może ci wywalić, moim zadaniem to jak odepniesz antenę w celu wyjęcia starego radyjka ale to nie ma żadnego znaczenia z punktu widzenia użytkowania.

                                  Zamieszczone przez GoOrAl_LG
                                  Ale ja mam te radio stream starsze i chodzi mi o to czy po za ramka wszystko pasuje
                                  Wyciągnij radyjko i będziesz miał wszystko na tacy. Jeśli nikk wcześniej nie grzebał to imho powinno być p&p

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    missiak177, ja kupiłem u sprzedawcy "kowmar" - sklep "ZNT KOWALEWICZ" co wkleiłeś linka właśnie BOLERO, wymieniłem sam, wszystko banalnie proste, tylko trzeba z ramką uważać żeby nie połamać

                                    Ale powiem Ci tak, kod do radia dostałem, radio działa super ale miałem już dwa takie przypadki że na ekranie wyskakują paski i nic nie widać, radyjko działa, można podgłaszać, sterować z kiero ale nic nie widać. Po wyłączeniu samochodu i odczekaniu jakiegoś czasu ekran działa poprawnie. Gwarancja niby była 14 dni ale napisałem do Sprzedającego że mam taki problem ale ten nie odpisał ... Dwa razy tak mi się zrobiło i narazie jest OK. Ale takie jest właśnie ryzyko kupowania używki...

                                    A tak to wygląda:
                                    ______
                                    xxx

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      panowie powracam do temat z zapytaniem
                                      mam okazje zakupic bolero z superba 2010r, podobno przekodowane do octavii
                                      wlasciciel mowi ze od nowosci ma to radio w swojej octavi 2 fl i jest one oryginalne wszystko przekodowane, tylko ramke trzeba miec ta pod columbusa

                                      czy warto w cos takiego zainwestowac ? czy szukac bolera od octavii
                                      czujniki parkowania beda wtedy dzialac na tym radiu, przyciszanie przy wstecznym itp??

                                      ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

                                      to jest zdj wlasnie tego radyjka

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        missiak177, jeśli chodziło w octavii i możesz je wyszarpać za rozsądne pieniądze to bierz. Tylko licz się że ramka od columbusa jest dość droga :wink:
                                        http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                        przedstawiam smerfetke

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          badałem temat, ramka 300 zł. Będę kupował również ale trochę później.
                                          Pozdrawiam
                                          Marcin Szarejko
                                          Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            człowiek całe życie się uczy
                                            ______
                                            xxx

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez ejko
                                              badałem temat, ramka 300 zł.
                                              już tyle za nią wołają??? :evil:
                                              a rok temu jak ja kupowałem to biadoliłem że zdarli ze mnie 187zł :klnie:

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                jedno wyrazenie OMG!!!!
                                                300 zl za ramke?? to jak sprzedam swojego swinga to bede mial na ramke i flaszke wodki :shock: :lol:

                                                smiac sie czy plakac? a nowa do bolera 30 zl podobno tak? 30 a 300 :P grrr

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Szukaj radia z Octavii cena za te z baski jest mega przesądzona
                                                  http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                                                  przedstawiam smerfetke

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X