Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Swing na Bolero

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    witam

    wiele juz wyjasnione ale mam jezcze pare pytan
    wymiana radia typu p&p super sprawa

    ale aby zyskalo na pelne fukcjonalnosci czyli obsluga telefonu trzeba by chyba miec maxi-dota i modul bluetooth?

    inaczej. Jest ktos w stanie wypisac po kolei wszytskie potrzebne czesci aby miec Bolero z obsluga telefonu?

    - radio Bolero ~600zl
    - modul BT ( 1K8 035 730 D ) ? ~300zl
    - maxi-dot (koncowka numeru 843 ?) ~700zl
    - mikrofon ( OEM ? )
    - pewnie jakies kable ?
    Były:
    Astra F 1.4 16V 90KM - 1998rok
    Astra H 1.7 CDTI 101KM - 2005rok

    Komentarz


    • #52
      Koledzy u mnie problem jak u kolegi oktawian84 konkretnie gdy radio wyłączone co jakiś czas słychać zmieniarkę.
      Błędów zero, wyposażenie : 8 głośników, multifunkcja ,czujniki cofania tył, aux w podłokietniku.
      ----> ! biała MurzyNka ! <----
      ---->było 101km 260NM jest 136km 312NM<----
      _________________
      Sprzedam : Przyciski multifunkcji Skoda Octavia III ,Panel Sterowania Klimatyzacji, Kabelek pod kierownicę MLF.
      _________________
      Michał.

      Komentarz


      • #53
        Spotkałem się z podobną sytuacją w Golfie 6 - RCD510. Na załączającą się zmieniarkę pomogło wyłączenie funkcji TP w radiu.

        Komentarz


        • #54
          Koledzy doklejam sie do tematu:
          zamaierzam zmienic radio Bluesa na Bolero, mam climatronic, czujniki tyl, glosniki przód + tyl i zestaw glosnowmowiacy bluetooth. (wiem wiem dziwnie ktos skonfigurowal wyposazenie)pytanie: czy wszystko p&p czy musze pogrzbeac w sofcie? jak tak to moze ktos podpowiedziec jakie kodowanie?
          pozdrawiam

          Komentarz


          • #55
            Pany to radyjko będzie pasić do O2FL :?:
            Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
            Dawid
            czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

            Komentarz


            • #56
              Zamieszczone przez dawcio
              Pany to radyjko będzie pasić do O2FL :?:
              Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl
              Jak wrzucisz ramkę od columbusa to tak , zwróć też uwagę że to radio nie ma RDS-u i podświetlenie pewnie czerwone .

              Komentarz


              • #57
                Wojtenio, dzięki to muszę się oglądać za skodowskim
                a z takim cudem ktoś miał do czynienia?
                Page Not Found - Aliexpress.com
                jesteś zielone i logo
                Dawid
                czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                Komentarz


                • #58
                  Kup sobie taki kombajn jak ma ejko na androidzie. Wbrew pozorom wiecej funkcjonalnosci niz ori - yanosik
                  Moje 1.6 MPI BSE

                  Komentarz


                  • #59
                    dawcio, jak przejrzysz mój temat to zobaczysz że miałem RCD 510. Do tego dokupiłem sobie interfejs do obsługi kamery za 400 zł. Ale radio nie miało RDS. Trafiało mnie na trasie jak nie wiedziałem co nastawić i co słucham. Trafiło mnie to wszystko i postanowiłem sprzedać i kupić kombajn. Kupiłem na Androidzie i jestem tak zadowolony że poezja. Podświetlenie czerwone RDS jest, do tego Android i wszystko rewelacja. Uchwyty na telefony zdemontowałem i jestem zadowolony.

                    Jak chcesz kamerę to radio 550 zł + interfejs 400 = dobre radio kompletne z Ali
                    Pozdrawiam
                    Marcin Szarejko
                    Skoda Octavia II, 2011, MPI, PB/LPG

                    Komentarz


                    • #60
                      ejko, czas się rozglądnąć po Ali...
                      Chciałem RCD510 aby było ORI,ale jeśli mówicie że nie warto....
                      Marcin zerknij na PW
                      Dawid
                      czarna 2018 skoda octavia 3FL by dawcio

                      Komentarz


                      • #61
                        Ja kupiłem columbusa i jestem zadowolony, ale można to było załatwić taniej, funkcjonalność ta sama a nawet większą bo jednak automapa chyba nieco jest lepsza przede wszystkim powiadomienia o radarach. Taką poważną zaletą columbusa jest wyświetlanie nawi na MD. To jest dla mnie mistrzowska opcja. Za to w Androidzie yanosik i nie żlopał by mi baterii w telefonie. Jak hajs gra rolę bierz kombajn.
                        Moje 1.6 MPI BSE

                        Komentarz


                        • #62
                          Panowie/Panie, potrzebuję porady w sprawie czytnika SD w Bolero (Delphi 1Z0 035 156 G). Karta SanDisk SDHC, 8 GB, klasa 4 - Bolero w ogóle jej nie widzi, opcja SD Card jest nieaktywna. Próbowałem FAT32/NTFS z MBR/GUID, bez sukcesu. Karta działa w innych czytnikach, więc wykluczam jej uszkodzenie. Pytanie - czytnik walnięty czy może typ karty "zbyt nowy" (vs. SD)? Rozumiem, że w VCDS nie trzeba nic aktywować, opcja odczytu karty jest wbudowana w radiu?

                          Komentarz


                          • #63
                            VCDS nie potrzebny, spróbuj wlożyć inna karte sd , ja u siebie mam SDHC 16gb i wszystko trybi.
                            ----> ! biała MurzyNka ! <----
                            ---->było 101km 260NM jest 136km 312NM<----
                            _________________
                            Sprzedam : Przyciski multifunkcji Skoda Octavia III ,Panel Sterowania Klimatyzacji, Kabelek pod kierownicę MLF.
                            _________________
                            Michał.

                            Komentarz


                            • #64
                              Wiecie moze jak wyciagnac kod do bolero ?

                              Komentarz


                              • #65
                                Zamieszczone przez Tomi Zobacz wpis
                                Wiecie moze jak wyciagnac kod do bolero ?
                                ASO około 150 zł.

                                Prywatny macher od 50 do ~80 zł.
                                Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                Komentarz


                                • #66
                                  Witam,
                                  a czy ktoś może wie jak działa funkcja TIM w Bolero? Mam wrażenie, że nie wyłapuje informacji drogowych podczas słuchania radia i zawsze mam komunikat że unavailable. Czy do aktywacji tej opcji potrzebne są dwie anteny?
                                  Czy to prawda, że opcja z wyborem charakterystyki dźwięku dostępna jest tylko jak się ma sound system?
                                  Dzięki za pomoc!

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    Witam,

                                    Chciałbym przyłączyć się do rozmowy. Przymierzam się do wymiany radia w mojej O2FL z 2012r. Obecnie mam Blues i mam dylemat co brać czy swinga czy dołożyć do bolero. Zależy mi na tym aby nowe radio miało USB albo czytnik karty SD i w przyszłości będę chciał dołożyć bluetooth-a.
                                    Z tego co już wyczytałem na forum to:
                                    1. bolero od superb I tak ale z wymianą ramki od columbusa
                                    2. bolero od superb fl nie pasuje wogle.
                                    3. fabia nie pasuje

                                    I teraz kilka pytań
                                    1. Czy swing od superb pasuje i czy konieczna jest wymiana ramki?
                                    2. Znalazłem 2 różne typy swinga, różnica jest w przyciskach między pokrętłami. Pierwszy typ - ułożenie przycisków (od lewej), lewo,prawo, media,radio,folder dół, folder góra, drugi typ - ułożenie przycisków- media, radio, lewo, prawo, info, nutka. Czym różnią się te radia i czy będą bez problemu pasowały do O2FL.
                                    3. Jak kupie swinga to w jaki sposób można podłączyć USB. Czy adapter kabel adapter AMI MMI na USB będzie pasował?
                                    4. Czy wtyczka od bluesa pasuje do swinga/bolero?'
                                    5. czy kodowanie po wymianie jest konieczne jak tak to czy ktoś to w wawie robi?

                                    Pozdrawiam i dzięki za pomoc

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      zamontowałem bolero ale w "setup" nie ma ustawień telefonu- ktoś wie o co chodzi?
                                      >>>Moja Octavka<<<

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Zamieszczone przez Janinho Zobacz wpis
                                        zamontowałem bolero ale w "setup" nie ma ustawień telefonu- ktoś wie o co chodzi?
                                        A masz moduł bluetooth?
                                        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                                        ​​​
                                        Grzegorz

                                        Moja Ambitna Czarnula

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis

                                          A masz moduł bluetooth?
                                          tak, mam bluetooth i mam też kierownice multi

                                          wcześniej miałem Swinga i telefon łączył się bez problemu z radiem. teraz również się łączą natomiast telefon można obsługiwać wyłacznie z poziomu kierownicy i wyświetlany jest na MFD jednak nie da się go obsługiwać przez BOLERO.
                                          >>>Moja Octavka<<<

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            w mojej O2 FL występuje moduł BT: 1Z0 035 729 E
                                            czy posiadając taki można obsługiwać telefon z poziomu BOLERO ? tak jak pisałem wyżej- w "setup" nie ma ustawień telefonu a przycisk "phone" wycisza jedynie radio
                                            >>>Moja Octavka<<<

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X