Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

fotele rs

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • fotele rs

    dawcio, no przecież że nie alacz

  • #2
    fotele rs

    Witam mam pytanie czy z octavi 2 rs fl kombi pasuja fotele do octavi 2 bo chciałbym zamienic cały komplet i czy kostka do airbag jest taka sama

    Komentarz


    • #3
      P&P
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #4
        Z O2FL Combi do O2 LB?

        Komentarz


        • #5
          damian41, ja drążyłem temat jakiś czas temu i wydaje mi się, że kostka jest inna po lifcie w stosunku do przedliftowej. Chciałem wstawić grzane stołki poliftowe do mojej O2.
          Nie chcę wprowadzić Ciebie w błąd ale pytałem dwóch osób i otrzymałem info, że włożenie do nowej wtyczki pinów to sekunda, gorzej jest z wypięciem pinów ze starej wtyczki ale skoro będziesz zmieniał to wtyczkę starą możesz rozwalić.
          Nie wiem jak jest z kompatybilnością LB i Kombi.

          Komentarz


          • #6
            kostka to najmniejszy problem ale czy będą pasowac z octavi 2 combi fl do octavi 2 Hatchback

            Komentarz


            • #7
              damian41, pasuje
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez damian41
                czy będą pasowac z octavi 2 combi fl do octavi 2 Hatchback
                było sto tysięcy razy na forum- fotele i kanapa sa takie same, boczki przednie sa taklie same- róznica w tapicerkach jest TYLKO w górnym elemencie tapierek drzwi tylnych
                przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                Komentarz


                • #9
                  Witam. Niestety nie wszystko pasuje. W weekend wymieniłem w swoim szkodniku fotele i kanapę na skórę z Rs-a poliftowego. Wiązka do grzania stołków zrobiona wg tutoriala z forum i generalnie wszystko ładnie pasuje, oprócz mocowania siedziska tylnej kanapy. U mnie siedzisko było całe, nieskładane i siedziało w takich mocowaniach plastikowych jak te:

                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                  w które wciska się drut stelaża siedziska. Nowe siedzisko jest składane i ma mocowanie z podwójnego pręta, takie jak to:

                  ]"]Error 404 - Zapodaj.net

                  Niestety nie da się tego pożenić, więc mam pytanie czy ktoś wie czy to mocowanie można wymienić i jaki ewentualnie ma ono numer? Nie dysponuję etką, a wersja online znajduje tylko mocowanie o numerze 1K0886373C , czyli chyba takie jakie ja mam. Będę wdzięczny za pomoc.

                  Komentarz


                  • #10
                    czy przypadkiem nie probowales pozenic wersji z kombi do liftbacka?
                    Pozdrawiam, Robreg.
                    ----
                    furmanka.blogspot.com fan ;-)

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie. Fotele i kanapa z wersji VRS fl Liftback. Gdybym wiedział od razu że będą takie problemy, to bym sbie wydłubał z dawcy te mocowania. :evil: A tak to teraz się proszę sprzedawcy żeby mi je wyciagnął i wysłał, a wiecie jak to jest ze szrotami, dla nich takie rzeczay to drobnica nie warta uwagi. Ale obiecał że wyśle. zobaczymy. Nie zmienia to faktu, że wbrew temu co twierdzą niektórzy, nie zawsze wszystko (oprócz wtyczek Airbagów) pasuje P&P Warto na to zwrócić uwagę, i przed zakupem kompletu wnętrza sprawdzić czy mocowanie tylnego siedziska jest takie, jakie mamy u siebie.

                      Komentarz


                      • #12
                        Witam
                        Czy może mi ktoś podpowiedzieć w jaki sposób wymontować tylne oparcie z Octavii Tour II ????Chciałbym zrobić podmianke na wersje z podłokietnikiem

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X