Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czujnik parkowania przód zespolony z radiem STREAM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez greg44
    zderzak chyba trzeba wymienić
    nie trzeba- można wiercić i to bez problemu

    jest temat gdzie opisano co potrzebujesz z nr części

    dodatkowo potrzebujesz buzzer przedni- jest montowany na podszybiu z przodu w okolicy lewego słupka ale można spokojnie wrzucić go za zegary
    przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

    wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

    Komentarz


    • #27
      Ja mam ori czujniki przód , tył i wygląda to następująco :
      radio stream bez mp3 i jeden buzzer w lewym środkowym słupku , radio oczywiście wyświetla wizualizacje i czujniki działają dokładnie w taki sposób jak opisał shado,
      Daniel

      Komentarz


      • #28
        Jak masz OII przed FL to jest jeden Buzzer - głośniczek w słupku środkowym, jakby chciał robić instalację tak jak jest w po FL znaczy pod sterownik, który w tych modelu występuje to wtedy jest dwa głośniki.

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez greg44
          Jak masz OII przed FL to jest jeden Buzzer - głośniczek w słupku środkowym, jakby chciał robić instalację tak jak jest w po FL znaczy pod sterownik, który w tych modelu występuje to wtedy jest dwa głośniki.
          oj wydaje mi się, że mam dwa buzerki. Jeden w słupku (dla czujników przód), a drugi "gdzieś" dalej - dla czujników tył.

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez Boobass
            mam dwa buzerki
            A pewny jesteś, że z dwóch miejsc dobiega głoś, a nie zmienia się intonacja, a głoś dobiega z jednego miejsca?

            Komentarz


            • #31
              uważam, że są dwa

              Komentarz


              • #32
                Zapewne od roku modelowego 2008 montowali Columbusy i aby była wizualizacja na nawigacji zakładali nowsze Parctroniki.

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez Boobass
                  Jeden w słupku (dla czujników przód), a drugi "gdzieś" dalej - dla czujników tył.
                  jesli masz dwa to jeden jest w słupku B a drugi jest na podszybiu po lewej stronie

                  bardziej prawdopodobne jest, że masz jeden dwutonowy w słupku B

                  [ Dodano: Sob 30 Mar, 13 16:06 ]
                  Zamieszczone przez greg44
                  Zapewne od roku modelowego 2008 montowali Columbusy i aby była wizualizacja na nawigacji zakładali nowsze Parctroniki.
                  od października 2007 były wkładane Trinaxy czyli RNS510 bez literki, chyba od 2009 roku modelowego pojawiły się nowe moduły parktronika
                  przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

                  wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

                  Komentarz


                  • #34
                    Dziś przysłuchałem mam jeden z przodu gdzieś na podszybiu i drugi w lewym uchu tzn. w słupku

                    Komentarz


                    • #35
                      Boobass, potwierdzam. W MY08 były montowane 2.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X