Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2 FL] light asistant i corner light

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciężko powiedzieć - najprościej - halogeny - muszą być piny A25 i C25, oświetlenie nóg B50.
    Zobacz sobie w google zdjęciach ten sterownik i sprawdź, czy są piny.
    Jakbyś miał wymieniać, to już większa filozofia niestety. W Golfach 6 ponoć sprawdzają się 087 AL.
    Zobacz sobie odpowiedni wątek na forum golfa 6.
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • To nie moje auto wiec chyba na razie poprzestane na tych informacjach.
      Troche mnie to rozczarowalo. Myslalem, ze producent standaryzuje te elektroniczne bebechy bardziej i da sie wymienic BCM pomiedzy OII, a Golf-em V/VI. Nie da sie ukryc, ze duza czesc rzeczy jest wspolna i nawet kodowania sa takie same...., ale je jestem za cięki na takie wymiany i dłubanie.

      Pozdrawiam,
      Była: Skoda Fabia Combi 1.4 BKY 2006
      Obecna: Skoda Octavia Combi FL 1.4 TSI 2011 CAXA
      Silnik obecnie smaruje Mobil1 0w-40

      Komentarz


      • przecież nikt nie napisał, że się nie da wymienić bcm!
        jest taki sam w Golfie 5 co w Octavii 2
        i taka sama para Golf 6 i Octavia 2 FL
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • Panowie pytanko niezbyt może szukałem wybaczcie ale jak włączyć postajówki w 02 fl jesli mam dzienne . próbowałem ale tylko dzienne on albo off a postojówki nie zapalają sie jak to zrobić sorki jesli zaśmiecam

          Komentarz


          • postojówki masz między AUTO i mijania
            świecą się wtedy lampy dzienne, ale z mniejszą intensywnością - robią wtedy za postojówki
            Pozdrawiam
            Marcin

            Komentarz


            • Wiem ze dzienne robią za postojówki ale jesli wyłącze dzienne to co zrobic zeby postojwki w lampach sie świeciły

              Komentarz


              • W RS n ie da sie wyłaczyć ledów ( no chyba ze ustwisz tryb amerykanski wtedy włączaja się po zaciągnieciu ręcznego )
                Jak przełacznik na 0 to świeca się ledy mocno ( dzienne ),
                druga pozycja czyli tzw. "postojówki", ledy palą się z mniejszą mocą,
                opcja 3 xenon + ledy w mniejszej mocy jako postojówki.

                Te żarówki niebieskie u góry lampy w ogóle się nie włączają. Lapy są w każdej 2 FL takie same, ale RS ma LEdy które pracują jako dzienne i postojówki.

                Komentarz


                • ok skoro sie nie da to przynajmniej wiem już o tym jeszcze jedno da sie ledy wyłączyc i wtedy w pozycji 0 bądz na samych postojówkach ledy sie nie palą oczywiście mówimy o tym jak kluczyk jest przekręcony

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Black.Jack
                    na samych postojówkach ledy sie nie palą oczywiście mówimy o tym jak kluczyk jest przekręcony
                    Zapalą się !

                    Zeby ledy sie nie paliły sa 2 opcje.
                    1 . Tryb amerykański.Przelacznik w pozycji 0 i zaciągniety ręczny.
                    2. Wyłączenie ledów z pozycji maxi dota ( wlacznik swiatel jest na 0 ), jak dasz postojowe, ledy sie zawsze zapalą.

                    Komentarz


                    • Doświetlanie zakrętów zrób to samemu. U mnie zadziałało.

                      KLIK
                      "I knew I was destined for great things. People will say that kind of thinking is totally immodest. I agree. Modesty is not a word that applies to me in any way – I hope it never will." Arnold Schwarzenegger

                      Komentarz


                      • witam , czy jest ktoś z Krakowa , kto by mógł mi włączyć te funkcje ? Oczywiście nie za darmo

                        Komentarz


                        • grzesrs, Spróbuj tutaj podłączenie do kompa , na pewno ktoś pomoże 8) .

                          Komentarz


                          • Czy w Octavii II przedLiftem też się to da uruchomić? Mam wersję Ambiente i bodajże w 23 bicie (podpunkt 3-4) mogę to wybrać. Kiedy kliknę rozwinie mi się menu z 4 opcjami do wyboru w sensie czy mają się włączać jako przeciwmgielne, jako mijania itd. Kiedy wybrałem tą opcję to VCDS mnie poinformował, że cyt. "Wygląda na to, że ten sterownik nie został jeszcze zinicjalizowany; może zachodzić konieczność wproawdznia kodu serwisu/nr importera/ nr urządzenia. Czy chcesz aby VCDS użył wartości domyślnych? Kliknij TAK aby wprowadzić wartości 12345/123/12345" i w tym miejscu dałem anuluj bo nie chciałem niczego zepsuć. Kod Sterownika to: 3C0 937 049 AJ a komponent Bordnetz-SG H54 220. Podpowiecie mi jak to zrobić?
                            PS. Dodatkowo widziałem opcję uruchomienia świateł automatycznych. Na pokrętle nie mam napisu AUTO.
                            Ostatnio edytowany przez bojlas; 36320.
                            Skoda Octavia II Kombi: Ambiente 2.0 TDI 140KM

                            Komentarz


                            • Wygląda to mniej więcej tak: (zapomniałem zdj zrobić ale na necie znalazłem bardzo podobne tyle, że po angielsku):
                              1.png
                              2.jpg
                              Załączone pliki
                              Skoda Octavia II Kombi: Ambiente 2.0 TDI 140KM

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X