Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaz tunelu srodkowego. Montaz podlokietnika O2. Manual.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez mati8201
    o myslicie o tej aukcji
    Link
    jest jeszcze cos takiego
    Link
    1. podejrzanie tanio :wink: jak dla mnie aż za tanio
    2. kompletny + od razu z ręcznym ale odpowiednio droższy :|
    ja za swój dałem z przesyłką 400 (komplet + ręczny był w skórce) ale ponad rok temu, więc mogły trochę ceny się zmienić...
    Twoja decyzja :szeroki_usmiech
    Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

    => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
    => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
    => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
    "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

    Komentarz


    • Panowie a jaka jest ostateczna wersja montażu kabelka AUX do podłokietnika i podłączenie go w przypadku mojego radia ( SWING ) ?
      Jakie potrzebne są elementy i jakie zabiegi trzeba przeprowadzić żeby uruchomić tą opcję?

      Ściągał ktoś nakładkę skórzaną krótką z dźwigni ręcznego?
      Tak ładnie kliknęła przy montażu a guzika w chromie jeszcze nie wymieniłem.
      Co teraz jest jakiś magiczny sposób?

      Komentarz


      • Zamieszczone przez Gaber
        Panowie a jaka jest ostateczna wersja montażu kabelka AUX do podłokietnika i podłączenie go w przypadku mojego radia ( SWING ) ?
        Jakie potrzebne są elementy i jakie zabiegi trzeba przeprowadzić żeby uruchomić tą opcję?

        Ściągał ktoś nakładkę skórzaną krótką z dźwigni ręcznego?
        Tak ładnie kliknęła przy montażu a guzika w chromie jeszcze nie wymieniłem.
        Co teraz jest jakiś magiczny sposób?
        Nie wiem czy znalazłes odpowiedzi na swoej pytania, jeśli nie w moim profiu jest wszystko
        JEST >>> O2FL by Lockin

        BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
        BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
        BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
        BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

        Komentarz


        • Koledzy mam problem z podłokietnikiem. Kupiłem komplet i to był błąd.
          Link
          Jak widać brakuje:
          - elementu łączecego długi nawiew z kratkami wentylacyjnymi
          - jakiejś śruby podwyższającej
          - jakiś baran ułamał tą harmonijke na ręcznym
          IDzie to dokupić?

          Komentarz


          • Łącznik i śrubę kupisz w ASO, ale tej rolety co przesuwa się z ręcznym, raczej nie.

            Komentarz


            • Ta roletka ma symbol 1Z0713187 ale w aso kosztuje 80zl :x

              Komentarz


              • Upewnij się, czy tej śruby dystansowej nie masz. U mnie i u kilku innych userów już była. Mam zbędną, choć przy koszcie ok. 10-11 zł w ASO nie wiem, czy jest sens zabawy w przesyłki.

                Komentarz


                • Jakby mi ktoś podał wymiary tej śruby to bym ją sobie sam zrobił. Mam w pełni wyposazony garaż do budowy rajdówek to śruba nie jest problemem, a nie mam jej bo już założyłem podłokietnik. Roletke mam, jeszcze nr śuby, tego łącznika tunelu i jakiejś nakłądki ręcznego

                  Komentarz


                  • Napisz o którą śrubę się rozchodzi:

                    Pozdrawiam
                    Marcin

                    Komentarz


                    • wrzuć fotkę z elementami nawiewu pod podłokietnikiem bo to tam siedzi jakaś śruba dystansowa

                      Komentarz


                      • Pozdrawiam
                        Marcin

                        Komentarz


                        • Kurcze element 5 i 6 mam połączony. brakuje mi elementu 10. nie wiem natoamiast po co są elementy 4 i 11

                          Komentarz


                          • 11 to "zawór" który już masz, o ile fotka z aukcji jest zgodna z tym, co masz. Służy do otwierania dopływy powietrza do schowka w podłokietniku.

                            Komentarz


                            • One maja taki lacznik czasem, ale to bez znaczenia. Jak byly polaczone, to na srodku lapalo sie taka plastikowa nakretka dodatkowo, a jak nie to lapie sie od bokow do tunelu.
                              Spritmonitor.de

                              Komentarz


                              • Czyli numer 10 muszę dokupić w aso to chyba to:
                                Link
                                do tego mam numer roletki, potrzebuje nr śruby i jakiś inny mieszek na ręczny chyba bo ten co mam średnio pasuje

                                Komentarz


                                • Generalnie jak doklada sie podlokietnik to brakuje nam 4 i 10.
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez CZUCZU1
                                    jakiś baran ułamał tą harmonijke na ręcznym
                                    u mnie rozłączyła sie w połowie i teraz jak zaciągne ręczny to jest dziura bo jedna część zostaje z recznym a druga na dole. i teraz mam pytanie czy to sie cos rozłaczyło w srodku co mozna złączyć czy konieczne jest kupno nowej "harmonijki" ? jesli tak to może ma ktoś nr tej cześci ?
                                    OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                    Auto Detailing: Dream Car Studio
                                    (znajdź również na fb)

                                    Komentarz


                                    • Witachu

                                      Zamieszczone przez demmsi
                                      Ta roletka ma symbol 1Z0713187 ale w aso kosztuje 80zl :x
                                      da się to pokleić i dac zawias ale długo niepożyje

                                      Komentarz


                                      • CZUCZU1, dzięki, jakoś mi umkneły te numery. zaczne od sklejenia zobaczymy ile to wytrzyma a jak nie to trza bedzie sie pofatygować, chociaz tez taki delikates robią jak te roletki w kratkach nawiewów - patrz na mnie a nie ruszaj
                                        OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

                                        Auto Detailing: Dream Car Studio
                                        (znajdź również na fb)

                                        Komentarz


                                        • Po doczytaniu tematu wszystko wiem:
                                          - roletka 1Z0713187
                                          - śruba dystansowa WHT001759
                                          - nakładka na ręczny 1Z0 711 327 A lub B
                                          - Kierownica powietrza 1Z1 857 946 - 31zł

                                          Jestem w plecy prawie 200 zł ehh

                                          Komentarz


                                          • Podłokietnik mam i ja...


                                            Właśnie jestem po montażu w moim mincie z 2009 podłokietnika.

                                            Czas operacji 1,5h. Nie było najgorzej aczkolwiek było kilka newralgicznych punktów... :roll:


                                            Jedne co mnie zdziwiło - wykorzystałem 4 blachowkręty (+ to co już było w starej wersji).

                                            Pozostałe śruby, podkładki - zostały na kolejne mody... :diabelski_usmiech


                                            Podziękowania dla kolegi heretyk za tutorial 8)


                                            A, bym zapomniał. Nie miałem śruby dystansowej (chciałem kupić w ASO ale kazali mi czekać 3 tygodnie... ) więc nie kupowałem. Bez problemu odkręciłem nakrętkę od ręcznego w miejscu gdzie ten dystans powinien być, wsadziłem kierownicę i przykręciłem.

                                            Ręcznego też nie wymieniałem, stary wchodzi bez problemu. Wszystko trzyma i jezdzi się elegancko.


                                            Koszt kompletnego podłokietnika z kierownicami i śrubami z Castoramy - 420 zł.


                                            Wrażenia z jazdy...

                                            ...bezcenne

                                            Komentarz


                                            • Pieczyna, gratulacje Mod z serii "obowiązkowy" masz zaliczony.
                                              ... be creative ... be inspired ... be yourself ...

                                              JEST: O2 1.9TDI MY2008 jest 146,3KM / 322,3Nm
                                              JEST: ASTRA H 1.6 115KM MY2008

                                              OCP Poznań -> Mapa Spotów

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez ducker
                                                Pieczyna, gratulacje Mod z serii "obowiązkowy" masz zaliczony.

                                                dzięki ducker, podziękowania również dla Ciebie za czynną pomoc przy jego znalezieniu...

                                                pochwalę się na najbliższym spocie :wink:[/code]

                                                Komentarz


                                                • chłopaki (i dziewczyny), a czy podłokietnik z tunelem z Yeti będzie pasował? nie mam etki, aby sprawdzić na 100%, niby numery dla plastiku pokrywy tunelu oraz kierownic powietrza pokrywają się.

                                                  pytam, bo na znanym portalu aukcyjnym są 3 sztuki za 300PLN podobno kompletne

                                                  Komentarz


                                                  • Witam,

                                                    Szybkie pytanie. Czy ktoś wie czy to jest część oryginalna. Ew. gdzie coś takiego mogę w Polsce znaleźć?

                                                    Page not found - Automobiliai

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X