Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaz tunelu srodkowego. Montaz podlokietnika O2. Manual.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kurcze podłokietnik już w domu, a na Alledrogo komplet teraz za 290 zł. Może ktoś skorzysta. UWAGA brak kanałów powietrznych.

    A czy jest śruba dystansowa widać po zaciągnięciu ręcznego

    Komentarz


    • 290zł to żadna rewelacja za tunel z podłokietnikiem bez kanałów powietrznych. Normalna cena. Jak kupowałem swój to tyle kosztowały "golasy". A komplety z kanałami zaczynały się od ponad 400 zł

      Komentarz


      • Zamieszczone przez pepedealer
        290zł to żadna rewelacja za tunel z podłokietnikiem bez kanałów powietrznych. Normalna cena. Jak kupowałem swój to tyle kosztowały "golasy". A komplety z kanałami zaczynały się od ponad 400 zł
        za golasa to trochę drogo te 290
        ja za 400 (z przesyłką) miałem komplet + ręczny obdziargany skórką :szeroki_usmiech
        Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

        => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
        => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
        => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
        "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

        Komentarz


        • Zdążyłem na czas i podłokietnik za 260zł + przesyłka jedzie już do mnie
          Pytałem w serwisie o kierownice. Długa 75zł. krótka 35zł. zawór 17zł. Co do pozostałych cen elementów potrzebnych do montażu podłokietnika, nie mieli takiej wiedzy.
          Szukam jeszcze przycisku w chromie do dźwigni ręcznego. W serwise przycisk występuje w całości razem z dźwignią za jedyne 290zł.

          Komentarz


          • Gaber, sam przycisk bez dźwigni można kupic
            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

            Komentarz


            • Podłokietnik mam i ja. Montaż około dwie godzinki z podłączeniem dodatkowego gniazda 12V zamiast AUX (kniazuk dzięki za super pomysł).

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Gaber
                Zdążyłem na czas i podłokietnik za 260zł + przesyłka jedzie już do mnie
                Pytałem w serwisie o kierownice. Długa 75zł. krótka 35zł. zawór 17zł. Co do pozostałych cen elementów potrzebnych do montażu podłokietnika, nie mieli takiej wiedzy.
                Szukam jeszcze przycisku w chromie do dźwigni ręcznego. W serwise przycisk występuje w całości razem z dźwignią z jedyne 290zł.
                Czołem koledzy. Akurat jestem po nocnej sesji zakładania jumbo box. Niestety ale nie złożyłem w całości sprzętu bo zabrakło mi 2 śrub M5 do przykręcenia stelaża. Dzwoniłem do skody w bielsku i zamówią je na poniedziałek - cena 0,70 pln za sztukę. I teraz najlepsze. Koleś w serwisie pytał się mnie jakie śruby potrzebuję bo cytuje: "on nie wie jakie mają być zamontowane"!!! Kolejny raz potwierdza się, że w ASO pracują konowały. Pozdrav

                Komentarz


                • jak to jest z tymi kanałami sa konieczne czy nie rozumie ze jesli nie założe to nic sie nie stanie jedynie nie bede miał nawiewu w podłokietniku ma ktos tak zrobione

                  Komentarz


                  • Nawiewu na tyl nie bedzie.

                    Jakas duza litera, przecinek, kropka by sie zdaly :idea:
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • Dzięki za odp i masz racje z kropką i przecinkiem ale Duża litera. :roll:

                      Zastanawiam się nad nawiewem, bo chyba wolałbym wieksze CB wcisnąć

                      Komentarz


                      • Zdanie zaczyna sie od wielkiej litery 8)
                        Spritmonitor.de

                        Komentarz


                        • Wczoraj zakończyłem finalnie etap montażu podłok. Jeśli już kupujesz jumbo boxa, to zamów łącznie ze kierownicami powietrza i nie będziesz żałować. Extra fajne rozwiązanie z tym nawiewem na tył. Na allegro są oferty kompletnego sprzętu.

                          Komentarz


                          • Ok czyli trzeba bedzie wziąść całość poczekam na jakąś okazje bo uważam ze za podłokietnik 500 zł to przesada

                            Komentarz


                            • Hmm... i ja się przymierzam do tego moda :twisted:
                              Mam podłokietnik ale nie oryginalny...trzeszczący badziew z którym jeżdże w pozycji rozłożonej :evil:
                              koledzy na alledrogo znaleźli swoje zestawy :?:
                              LepSze jUtRo bYłO wCzOraJ...

                              Komentarz


                              • Raczej wiekszość kupuje na allegro, jednak ceny ostatnio bardzo poszybowały do góry.

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez WojtaSpider
                                  koledzy na alledrogo znaleźli swoje zestawy :?:
                                  tak - ale nie rzucaj się na pierwszy, który Ci wpadnie w oko :wink:
                                  ja za swój kompletny + ręczny obdziargany już skórką dałem z przesyłką 400 :diabelski_usmiech
                                  Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

                                  => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
                                  => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
                                  => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
                                  "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

                                  Komentarz


                                  • Zamieszczone przez OCPtaxi
                                    Na prośbę jednego z użytkowników podam spis śrubek i elementów montażowych niezbędnych do profesjonalnego montażu (jak w fabryce):
                                    - 2szt. śruba N91042301 (do bocznego montażu podłokietnika - pionowe uchwyty boczne)
                                    - adapter do montażu tunelu środkowego nawiewu przy ręcznym - śruba dystansowa WHT001759 koszt
                                    - 2szt podkładki N90356203
                                    - 4szt N90917105
                                    - 2szt N90168604
                                    - 4szt N90698606
                                    Dla potomnych po zakupie śrubek podanych w >>TYM<< wątku, zamieszczam dokladne zdjecia wraz z numerami (kupione w ASO koszt 45pln):

                                    - 2szt. śruba N91042301 (nie dość że dostalem w ASO inne to po montazu i tak zostały, szczerze nie wiem gdzie miały iść)


                                    - śruba dystansowa WHT001759


                                    - 2szt podkładki N90356203 (nie wiem gdzie miały iść, też zostały)


                                    - 4szt N90917105


                                    - 2szt N90168604


                                    - 4szt N90698606
                                    JEST >>> O2FL by Lockin

                                    BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                    BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                    BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                    BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                    Komentarz


                                    • Lockin ! mam prośbę. Możesz z wymiarować dystans a dokładnie chodzi mi o :

                                      - długość całkowitą -.... mm.
                                      - gwint zewnętrzny - M...
                                      - długość gwintu zewnętrznego - ....mm.
                                      - gwint wewnętrzny - M...
                                      Zrobię go na tokarce.

                                      W dalszym ciągu POSZUKUJĘ! kanałów powietrznych. ASO jest ostatecznością.

                                      Komentarz


                                      • Podłokietnik jest montowany na 6 śrub: 2 w poziomie i 4 w pionie

                                        ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

                                        Do tych oznaczonych jako "1" i "2" używamy śrub N90917105 i podkładek N90356203
                                        A te 2 poziome (nieoznaczone na rysunku, ale to są te obok "2") używamy śrub N91042301 i podkładek N90168604

                                        Komentarz


                                        • Zamieszczone przez Gaber
                                          Lockin ! mam prośbę. Możesz z wymiarować dystans a dokładnie chodzi mi o :
                                          - długość całkowitą -.... mm.
                                          - gwint zewnętrzny - M...
                                          - długość gwintu zewnętrznego - ....mm.
                                          - gwint wewnętrzny - M...
                                          Zrobię go na tokarce.
                                          W dalszym ciągu POSZUKUJĘ! kanałów powietrznych. ASO jest ostatecznością.
                                          Już zamontowałem ale na podstawie pomiaru z opakowania w stosunku do śruby dystansowej podam Ci później obie długości jak podejdę do auta.
                                          Co do gwintu to gwint zewnętrzny = gwint wewnętrzny. A masz go jak na dłoni w swoim aucie, gdyż jest tam nakretka, którą odkręcasz i w jej miejsce wkrecasz srube dystansową, po czym na śrubę idzie kierownica (jedyne miejsce gdzie się ją przykręca) i na to wspomniana nakrętka odkręcona ze starego podłokietnika (zdjecie zamieszczam ponizej).
                                          Proponuję więc najpierw dokonać demontazu, po czym na drugi dzień montażu. Ja tak robiłem i miałem wszystko jak na dłoni


                                          Zamieszczone przez demmsi
                                          Podłokietnik jest montowany na 6 śrub: 2 w poziomie i 4 w pionie

                                          Do tych oznaczonych jako "1" i "2" używamy śrub N90917105 i podkładek N90356203
                                          A te 2 poziome (nieoznaczone na rysunku, ale to są te obok "2") używamy śrub N91042301 i podkładek N90168604
                                          Szlag teraz to widze (2 pionowe scianki obok 2-jek), po prostu uzywalem opisu montazu z 1 strony tego wątku i tam nie ma o tym słowa
                                          JEST >>> O2FL by Lockin

                                          BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
                                          BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
                                          BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
                                          BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

                                          Komentarz


                                          • Z tego co widzę na zdjęciu, najprawdopodobniej gwinty będą M8 czyli klucz potrzebny do przykręcenia nakrętki to 13-tka.

                                            Komentarz


                                            • Zamieszczone przez Gaber
                                              Z tego co widzę na zdjęciu, najprawdopodobniej gwinty będą M8 czyli klucz potrzebny do przykręcenia nakrętki to 13-tka.
                                              dokładnie tak

                                              Komentarz


                                              • Zaślepki wentylacji które się wyciąga przed montażem kanałów są wciskane czy przykręcane?
                                                Łatwy demontaż?

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Gaber
                                                  Zaślepki wentylacji które się wyciąga przed montażem kanałów są wciskane czy przykręcane?
                                                  Łatwy demontaż?
                                                  Wciskane. Łatwy.

                                                  Komentarz


                                                  • o myslicie o tej aukcji
                                                    Link


                                                    jest jeszcze cos takiego
                                                    Link

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X