Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż czujników cofania tył, przód O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Montaż czujników cofania tył, przód O2

    Witajcie. Nie mogę nigdzie znaleźć. Chcę sobie kupić nie oryginalne czujniki cofania ale nie mogę znaleźć żadnej instrukcji jak się za to zabrać. Głownie chodzi mi o umiejscowienie czujników w zderzaku, tył, przód. Bo podpięcie ich pod radio raczej graniczy z cudem?

  • #2
    Uniwersalne w zderzaku wiercisz tam gdzie sa ori i tyle. Trzeba zrobic pomiar, albo na oko na podstawie zdjecia odwiercic i tyle.

    Podlaczyc pod radio zamiennikow nie da rady. Tylko oryginaly z oryginalna centralka w bagazniku.

    Pozostaje kwestia ich uruchamiania. Podpiecie musi byc pod czujnik wstecznego przy skrzynii, ten sygnal idzie do BCM, a ten steruje oswietleniem, a nie pod zarowke, bo bedzie blad zarowki wywalac.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      No to pięknie. Myślałem, że się podłącze pod lampę :-) Ktoś ma jakąś fotkę w którym miejscu jest ten czujnik? Ktoś się orientuje jaki jest koszt montażu oryginałów?


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


      • #4
        memento78 jeśli chcesz to posiadam moduł do czujników tył. Informacja w dziale giełda.

        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

        Komentarz


        • #5
          To ten za 200 zł z olx ? I co dalej mam z tym zrobić? Od tego idzie wiazka do czujników i reszty instalacji? Np do radia? Czy muszą być tylko oryginalne czujniki do niego podłączone?


          Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

          Komentarz


          • #6
            Nie wiem gdzie znalazłeś za 200 PLN. Od forumowicza chcę 100,00 PLN Razem z modułem mogę ci podesłać schemat instalacji.
            Sprzedam moduł parkowania czujników cofania tył z wizualizacją na Columbusie, Bolero. Cena 100,00 PLN + wysyłka Za dopłatą mogę założyć i zakodować w

            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

            Komentarz


            • #7
              gradek Puściłem Ci priva. Ustalimy tam szczegóły.

              Komentarz


              • #8
                Witajcie. Wybór padł jednak na czujniki uniwersalne STIG. Pytanie, jest gdzieś manual jak zdjąć tylny zderzak? Raczej bez demontażu się nie obejdzie. Drugie to w którym miejscu jest ten czujnik wstecznego, żeby nie podłączać się do lampy?

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez memento78 Zobacz wpis
                  Pytanie, jest gdzieś manual jak zdjąć tylny zderzak?
                  linki do zdjęć nieaktywne, ale jest cały opis.
                  Octavia Club Polska
                  Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                  FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                  Komentarz


                  • #10
                    No właśnie najważniejszego nie ma. Lokalizacja śrub :-(. No i gdzie ten czujnik cofania do którego mam się niby dopiąć?


                    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                    Komentarz


                    • #11
                      Zdjęcia (nie moje) do tego tekstu: Link
                      Moduł od czujników z tego co pamiętam był po lewej, pod/nad modułem od haka.
                      Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                      FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                      Komentarz


                      • #12
                        Dzięki za foty. Nie chodziło mi o moduł tylko czujnik wstecznego który by dał sygnał na czujniki bo podobno popięcie pod lampę powoduje błąd żarówki.


                        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                        Komentarz


                        • #13
                          Mam czujniki valeo /czyli nieoryginalne/ i działają od2lat podlączone pod żarówkę.

                          Komentarz


                          • #14
                            Czy jest możliwość montażu bez ściągania zderzaka, jedynie demontaż plastików od środka bagażnika, i przeciągniecie przewodów ?
                            Mile widziane poglądowe foty.


                            Moje MPI

                            ...Dominik...

                            Komentarz


                            • #15
                              Pod zderzakiem jest coś takiego jak blacha . A wiercić na Pałę mając znaczniki od wewnątrz moim zdaniem bezsens.

                              Komentarz


                              • #16
                                Zamieszczone przez cichy_ocp Zobacz wpis
                                Czy jest możliwość montażu bez ściągania zderzaka, jedynie demontaż plastików od środka bagażnika, i przeciągniecie przewodów ?
                                Jak najbardziej tak .

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X