Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nakładki na pedały od RS - O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    marcin607, zapodaj linka - czy z tego co podałem?
    Moja Skodzina

    Skoda Octavia II -
    Opel Astra III -

    Komentarz


    • #77
      z tego co podałeś więc wiesz jak będzie lipa będzie wpier.. :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech :szeroki_usmiech (za taką kaskę warto spróbować-a to i tak wszystko czy za 18 czy za 25$ to z jednego kontenera będzie 8) )






      Koledzy co już założeli jesteście zadowoleni?
      MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

      KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

      Komentarz


      • #78
        marcin607, strach się bać :lol:

        Dajcie znać jak do Was przyjdą te nakładeczki i czy warto kupić :diabelski_usmiech

        Miałem je zamówić, ale poczekam na Wasze opinie :P - póki co żeby mieć co robić, to zamówiłem pokrętła: Page Not Found - Aliexpress.com
        Moja Skodzina

        Skoda Octavia II -
        Opel Astra III -

        Komentarz


        • #79
          krzygaj a co pękasz już ? :diabelski_usmiech bo jest już nas dwóch, przynajmniej będziesz miał równomiernie oczy podbite :twisted:

          Pokrętła fajne, szkoda że mam stary panel
          Zastanawiam się też nad emblematem vrs na klape za 5 ojro ale jakość wykonania na fotkach nie jest za dobra.
          Moja skodzinka o2
          Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

          Komentarz


          • #80
            nakładki już wysłane
            MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

            KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

            Komentarz


            • #81
              Moje już dzisiaj dotarły mimo że chińczyk nie wpisał nazwiska a jedynie adres.
              Nakładki raczej typowe podróby mimo że widnieje numer oem i znaczek vw na nakladce hamulca i sprzęgła oraz na podstopnicy, na nakladce gazu nic nie ma wybite i fest jedzie chinszczyzną.
              Moja skodzinka o2
              Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

              Komentarz


              • #82
                conan, warto czy nie? :P
                Moja Skodzina

                Skoda Octavia II -
                Opel Astra III -

                Komentarz


                • #83
                  Zamieszczone przez krzygaj
                  conan, warto czy nie? :P
                  krzygaj nie patrz na innych tylko podejmij decyzję sam . Ja zamówiłem, paczka 14 dni i była u mnie , po otworzeniu lekki zawał serca i myślę " o kurka niebieską podstopnicę przysłali" na szczęście to to była folia zabezpieczająca. Ja osobiście uważam to za dobry zakup. Faktycznie nakładka gazu jakością odbiega od reszty, ale dramatu nie ma i przy dobrym montażu powinna dać radę.

                  Komentarz


                  • #84
                    zamontuje to powiem jak to wygląda, myślę że z lupą nikt tam nie będzie tego oglądał więc powinno być ok, ciekawe tylko ile wytrzyma :wink:
                    Za tą kase to i tak niema źle.
                    Moja skodzinka o2
                    Blacharstwo i lakiernictwo Autoklinika

                    Komentarz


                    • #85
                      Żeby nie było, że wymiękam - zamówiłem :szeroki_usmiech
                      Moja Skodzina

                      Skoda Octavia II -
                      Opel Astra III -

                      Komentarz


                      • #86
                        Zamieszczone przez krzygaj
                        Żeby nie było, że wymiękam - zamówiłem :szeroki_usmiech
                        jesteś gość
                        MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                        KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                        Komentarz


                        • #87
                          Wczoraj zamontowałem te nakładki, kilka spostrzeżeń, które może przyspieszą pracę innym bo dobre 2 godziny mi zeszło ops:.
                          Gdybym miał to robić jeszcze raz to czas ok 30 min jak najbardziej realny.

                          - Hamulec, sprzęgło tu nie ma filozofii, ściągamy zakładamy nowe, gumowe "dzyndzle" od dołu trzeba lekko pociągnąć w dół by przeszły przez oczka w pedale.

                          - Podstopnica - ściągnięcie rączki jest opisane, nie miałem z tym problemów. Później zaczęły się schody. Żeby mieć wygodę chciałem zdjąć listwę progową. Podważyłem ją na całej długości, puściły spinki , ale cały czas listwa trzymała się na ostatnim fragmencie w okolicach słupka B. Po kilku próbach rozłączenia tych dwóch plastików dałem sobie z tym spokój. Dostęp już miałem dobry, odkręcenie starej podstopnicy , przykręcenie nowej 2 min i jest. Przyciskam listwę w dół. No i tu zonk bo czuję, że listwa nie trzyma się i odstaje. Unoszę plastik i widzę w czym problem, spinki powypadały z mocowań i niektóre się jednocześnie połamały na końcówkach. Z racji, że listwa progowa cały czas była trzymana przez plastik na słupku B ciężko było założyć ponownie spinki, jakoś się udało i nawet trzyma to się kupy. Przy kolejnym modzie spinki się wymieni.

                          Rada: Uważam, że odchylenie plastiku koło rączki plus ewentualnie podważenie lekko listwy by puściła pierwsza spinka w zupełności wystarczy do montażu.

                          Ps. Mógłby ktoś napisać co należy zrobić by rozpiąć te oba plastiki (listwę progu i plastiku słupka B) ? Będę wiedział na przyszłość :wink:

                          - Gaz: Nie rozłączałem pedału z potencjometrem, nie jest to potrzebne. Ze dwa, trzy razy szarpnąłem i nic. Koszt uszkodzonego pedału gazu to nie koszt połamanej spinki więc dalej nie chciałem ryzykować. Później podobnie jak w pierwszym wątku. Załączam dodatkowo zdjęcia jak wyglądają te zaczepy i gdzie są umiejscowione. Jeden złamałem, przyklejony na kropelkę. Cienkiego śrubokręta trzeba wsunąć pod kątem w dół i tam ich po omacku szukać (nie poziomo, bo zaczepy są niżej). Skróciłem też trzy blaszki w nakładce by móc je zagiąć. Przy zaginaniu używałem małego młoteczka.

                          Całość pomimo kilku zadrapań przy montażu wygląda zacnie. Może moje wypociny skrócą Wasz montaż
                          Załączone pliki

                          Komentarz


                          • #88
                            Dziś po 6 dniach podróży dotarły do mnie nakładeczki :szeroki_usmiech
                            Jak tylko zrobi się trochę cieplej to zamontuję.

                            Jestem zadowolony z wyglądu/jakości.
                            Uważam, że jeżeli miałbym wydać ponad 200zł na oryginały, to wolę już 3x razy kupić "made in china" :P

                            Pzdr
                            Moja Skodzina

                            Skoda Octavia II -
                            Opel Astra III -

                            Komentarz


                            • #89
                              Iron79, Nie miałeś wcześniej grzebanego progu? U mnie spinki ani nie wypadły ani nie popękały. Plug'n'Play i tyle.

                              Komentarz


                              • #90
                                Zamieszczone przez irekk
                                Iron79, Nie miałeś wcześniej grzebanego progu? U mnie spinki ani nie wypadły ani nie popękały. Plug'n'Play i tyle.
                                Nie sądzę , wnętrze wyglądało jak po raz pierwszy otwierane. Nie miałem pojęcia jak wygląda system mocowania (myślałem, że coś na wzór tapicerki drzwi), spinka się podwinęła itd, niska temperatura też nie sprzyjała komfortowi pracy. Ważne , że jest ok i bardzo mi się fajnie użytkuje te nakładki.

                                Komentarz


                                • #91
                                  Iron79, w wesji jaka jak kupilem na aliexpress te blaszki do zagiecia byly duuuzzo mniejsze i moglem zamontowac te nakladke bez zdejmowania podelu gazu wydaje mi sie ze troche musiales sie nameczyc aby dobrze to podoginac, na twim miejscu bum je przyciol aby sie zawinely idealnie a tu nie zrobisz kata <90 i wiecej chyba.
                                  Spalanie - Motostat.pl
                                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                                  Sprzedam na OLX!!

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    moje też przyszły w czwartek jak będzie w miarę pzyzwoita pogota to ogarnę je u mnie.

                                    dawać foty po montażu będziem komplementować
                                    MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                    KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      U mnie po montażu "chińczyka" wygląda to tak..

                                      O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                                      Maciej
                                      Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        mackowski, wg mnie wygląda jak ori 8) . Ja czekam z montażem na znośniejsze temperatury.
                                        Moja Skodzina

                                        Skoda Octavia II -
                                        Opel Astra III -

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Zamieszczone przez krzygaj
                                          mackowski, wg mnie wygląda jak ori 8) . Ja czekam z montażem na znośniejsze temperatury.
                                          Zgadza się. I powiem Ci, że jeśli ktoś dałby mi te jako ori, w życiu nie kapnąłbym się, że to "chińczyk". Więc naprawdę polecam, wykonanie super, wygląd również, a cena śmiesznie niska. Ja płaciłem niecałe 24 USD za cały komplet. W tej chwili ten sam sprzedający ma cały set za 21 USD: Page Not Found - Aliexpress.com
                                          O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
                                          Maciej
                                          Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Panowie jak wyciągnąć pedał gazu- odręcone śrubki tylko te zaczepy trzymają- w ktąrą stronę je podważyć?
                                            MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                            KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              marcin607, obczaj te 2 linki:
                                              Forum - Octavia Club Polska
                                              Skoda Workshop Service and Repair Manuals > Octavia Mk2 > Drive unit | 2.0/125 kW TDI PD Engine | Fuel supply, gas operation | Accelerator control | Removing and installing accelerator pedal module

                                              Są 2 zaczepy:
                                              - ten bliżej tunelu odblokowujesz płaskim śrubokrętem pchając go w stronę maski
                                              - ten bliżej drzwi kierowcy podobnie tylko, że pchasz śrubokręt w stronę maski i potem musisz jego końcówkę skierować w stronę tunelu

                                              Twoje ruchy muszą imitować ten "kluczyk" z drugiego linka :P

                                              Jak odblokujesz jakiś zaczep, to warto coś podłożyć pod pedał aby nie opadł i zaczep ponownie nie zaskoczył.

                                              Ja trochę się namęczyłem, ale wiedząc czego się spodziewać pod pedałem jakoś się udało 2 płaskimi śrubokrętami - nie ukrywam, że przydałby się ktoś do pomocy, ale samemu też dasz radę.
                                              Moja Skodzina

                                              Skoda Octavia II -
                                              Opel Astra III -

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Ale jestem "GAPA" - czytać "ku..r..a jaki ......." ja mam chinola więc na gaz jest nakładka na ori pedł a ja się pół godziny jebałem jak go zdemontować :evil: ops: :!:

                                                Jak siadło
                                                ]"]404 Not Found
                                                image hosting 20mb
                                                "sorry za syf"

                                                jeszcze muszę ją zdjąć w wolnej chwili i nawalić tam jakiegoś mega mocnego kleju bo nie jest idealnie. oczywiście resztki folii już nie ma
                                                MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                                KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  marcin607, wg mnie do prawidłowego montażu trzeba pedał zdemontować - inaczej nie jesteś w stanie dobrze podociskać blaszek trzymających nakładkę
                                                  Moja Skodzina

                                                  Skoda Octavia II -
                                                  Opel Astra III -

                                                  Komentarz


                                                  • Zamieszczone przez krzygaj
                                                    marcin607, wg mnie do prawidłowego montażu trzeba pedał zdemontować - inaczej nie jesteś w stanie dobrze podociskać blaszek trzymających nakładkę
                                                    może masz rację ale mi została jedna blaszka u samego dołu od stro pedałów i nie widzę opcji zagięcia jej bez pokrzywinia powierzchni króra jest pod butem. no nic zamówię ten kluczyk T... z diy-a który wkleiłeś i wtedy wyjmę cały pedał i powalczę lub zamówie ori nakładkę z aso

                                                    wczoraj 40 minut walczyłem i śrubokręty wkładałem i blaszki i nic. może z kluczykiem pójdzie sszybciej.
                                                    MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

                                                    KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X