Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana sterownika centralnej elektryki - fotorelacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aha czyli rozumiem, że ja mam niezależne sterowniki drzwi, a główny nie steruje tym. Teraz rozumiem.
    A czy dobrze mysle ze w razie czego pociągnie grzanie dupska?

    Komentarz


    • Yarwa, bez problemu
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • odgrzeję kotleta
        czy to poniżej ogarnie mi halogeny z możliwością doświetlania ?
        -------------------------------------------------------------------------------
        Adres 09: Centr.zesp.elektr. Plik etykiet: AKP\3C0-937-049-30-M.clb
        Oznaczenie elementu SW: 3C0 937 049 AH HW: 3C0 937 049 AH
        Komponent: Bordnetz-SG H54 2202
        Weryfikacja: 00H54000 Numer seryjny: 00000005603073
        Kodowanie: 00880F030004140043110D000000000000097B075C00000000 0000000000
        Kod serwisu: WSC 73430 790 00000
        VCID: 6FE6F00E7E1D3C60C86

        Podsystem 1 - Oznaczenie elementu: 1Z1 955 119 C Plik etykiet: 1KX-955-119.CLB
        Komponent: Wischer 030308 022 0601
        Kodowanie: 00055223
        Kod serwisu: WSC 73430

        Nie znaleziono błędów.

        -------------------------------------------------------------------------------
        niby ma 30 ale nie Highend tylko Medium
        3C0 937 049 AH (3C0937049AH) – 30 Byte – Medium
        Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

        => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
        => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
        => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
        "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

        Komentarz


        • Bosch czy Delphi

          Szukając nowego Bordnetza zauważyłem, że na jednych jest napisane Delphi a na innych Bosch. Istnieje też podział na te na których nr modelu jest nadrukowany a na innych jest naklejka z tym modelem. Czy ma to jakiś wpływ na działanie? Któreś są nie oryginalne? Wszystkie mają te same możliwości?

          Komentarz


          • GrzegorzRog, nie odpowiem na pytanie ale mogę doradzić jak to mistrz oriclik - Krzynol powiedział :
            "kupuj najtańszy (oczywiście odpowiedni model ) - jak ma działać to będzie działał a jak nie to masz 10 dni na zwrot " :szeroki_usmiech
            Jakby na to nie spojrzeć rację ma - a ja cięższy o kilkadziesiąt jak nie kilkaset pln po odmintowieniu przez niego mojego kuraka
            Była Octavia II 1.9 TDI BXE by Wally

            => Superb II FL 1.6 TDI CAYC,
            => Volkswagen Passat City 1.6 TDI
            => Volkswagen Passat Variant 2.0 TSI DSG
            "Nie ma rzeczy niemożliwych... są tylko nieopłacalne..."

            Komentarz


            • Witam
              pomóżcie mi czy ten sterownik muszę wymienić aby miał doświetlanie zakrętów halogenami 3C0 937 049 AH dzięki za podpowiedź

              Komentarz


              • Zamieszczone przez Jacek.M Zobacz wpis
                Witam
                pomóżcie mi czy ten sterownik muszę wymienić aby miał doświetlanie zakrętów halogenami 3C0 937 049 AH dzięki za podpowiedź
                Z tego co wyczytałem kiedyś na forum to ten co masz powinien obsłużyć doświetlanie.
                SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                ​​​
                Grzegorz

                Moja Ambitna Czarnula

                Komentarz


                • Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis

                  Z tego co wyczytałem kiedyś na forum to ten co masz powinien obsłużyć doświetlanie.
                  Nie obsługuje halogenów z tego co ja wiem

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez Jacek.M Zobacz wpis
                    Witam
                    pomóżcie mi czy ten sterownik muszę wymienić aby miał doświetlanie zakrętów halogenami 3C0 937 049 AH dzięki za podpowiedź
                    sterownik jest co prawda 30 Bajtowy, ale w wersji Medium, więc nie dam głowy czy ruszą halogeny, mogą - nie muszą
                    A może masz halogeny już? i się niepotrzebnie gorączkujemy
                    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                    poprzednie modele:
                    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                    Komentarz


                    • Tak mam halogeny założone były już jak kupiłem auto

                      Komentarz


                      • Hej, i ja zrobię odkop, poczytałem poczytałem tematy o sterownikach 30 bit i mam pytanie.
                        Mam Octavie ii 2006r ambient (ma światła przeciwmgłowe (bez doświetlania - a to chce:P) climatronic itp. (bez eletryki szyb tył). Moduł 21 albo 23 byte.
                        Wiem że mam szukać modułu Highend (z listy). Ale znalazłem na innym forum jeszcze taką listę (niecały wyciąg):
                        3C0-937-049-AH ; 30 Byte (Medium)
                        3C0-937-049-AJ ; 30 Byte (Highend)
                        3C0-937-049-AK ; 30 Byte (Medium + FWH)
                        3C0-937-049-AL ; 30 Byte (Highend + FWH)
                        3C8-937-049-A ; 30 Byte (Medium)
                        3C8-937-049-C ; 30 Byte (Highend + FWH)
                        3C8-937-049-D ; 30 Byte (Medium)
                        3C8-937-049-E ; 30 Byte (Highend)
                        3C8-937-049-F ; 30 Byte (Highend + FWH)
                        3C8-937-049-G ; 30 Byte (Medium + FWH)
                        3C8-937-049-H ; 30 Byte (Medium + FWH)
                        3C8-937-049-K ; 30 Byte (????)
                        3C8-937-049-M ; 30 Byte (Highend + FWH)
                        3C8-937-049-N ; 30 Byte (Medium)
                        3C8-937-049-P ; 30 Byte (Medium + FWH)
                        3C8-937-049-Q ; 30 Byte (Highend + FWH)
                        3C8-937-049-R ; 30 Byte (Highend)
                        3C8-937-049-S ; 30 Byte (Highend + FWH)
                        3C8-937-049-AA ; 30 Byte (Medium + FWH)
                        3C8-937-049-AB ; 30 Byte (Highend + FWH)
                        3C8-937-049-AC ; 30 Byte (Highend + FWH)

                        Legenda:
                        Medium – Supports NO Fogs or Xenons
                        Highend – Supports Fogs and/or Xenons
                        FWH = Front Windscreen Heating


                        i czy to prawda żę moduł 3C8-937-049-E się nie nada bo mam podgrzewanie (czy nadmuch) na przednią szybę - przy climatronicu? i mam szukać tych z FWH ?

                        Komentarz


                        • demol na twoim miejscu brałbym Highend+FWH. Nie wiadomo co kiedy ci się umyśli doposażyć, a ten będzie miał pewnie wszystko.

                          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                          Komentarz


                          • czy sterownik z FWH grzeje przednią szybę która jest grzana elektrycznie, czy ogrzewa ją ciepłym nadmuchem z klimy?

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez Actawar Zobacz wpis
                              czy sterownik z FWH grzeje przednią szybę która jest grzana elektrycznie
                              W O2 i O2 FL nie było przednich szyb grzanych elektrycznie.
                              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                              ​​​
                              Grzegorz

                              Moja Ambitna Czarnula

                              Komentarz


                              • Czyli sterowniki Highend + FWH - grzeją przednią szybę poprzez grzanie klimatyzacją? Jak jest realizowana funkcja FWH?

                                Komentarz


                                • Jedyne co możemy włączyć to zwiększony nadmuch powietrza na przednią szybę.
                                  Dzięki grzałce elektrycznej, która występuje w dieslach mamy nadmuch ciepłego powietrza po krótkiej chwili od uruchomienia silnika.

                                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                  Komentarz


                                  • A w dieslach gdzie jest montowana ta grzałka i w jakich modelach zaczęto ją stosować?
                                    Grzałka ta uruchamiała się wraz z wciśnięciem przycisku przedniej szyby na klimatyzacji - i to właśnie realizują sterowniki komfortu z FWH?

                                    Komentarz


                                    • grzana szyba nie występowała w octavii, jak sobie taką szybę wymodzisz to możesz ją podłączyć
                                      lub podłączyć pod ten guzik (i odpowiedni pin w bordnetzu) przekaźnik które będzie realizował coś
                                      co do nagrzewnicy to poszukaj mojego tutoriala na YT
                                      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                      poprzednie modele:
                                      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                      Komentarz


                                      • szyby nie będę zmieniał ale chciałbym dołożyć grzałkę w kanał by rano (zimą głównie) szybciej nagrzać szybę do skrobania. Dlatego pytam w jakich modelach taką grzałkę dokładano.
                                        Jaki masz nick na YT?

                                        Komentarz


                                        • Actawar grzałki montowane były tylko w dieslach. Kanał Krzysztofa na YT Krzynol garage

                                          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez gradek Zobacz wpis
                                            Actawar grzałki montowane były tylko w dieslach.
                                            To już wiem ale zastanawiam się nad adoptacją tego rozwiązania do FSI by zimą szybciej odmrozić szybę przednią, dlatego interesuje mnie to rozwiązanie i sposób realizacji w dieslach.
                                            Dzięki za YT....

                                            Komentarz


                                            • nie ma żadnych różnic on/pb, na filmiku montuję w 1,6 BSE
                                              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                              poprzednie modele:
                                              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                              Komentarz


                                              • nagrzewnica O2 FL sterowana jest przez przekaźniki - a przekaźniki załączane czym (climatronikiem)?
                                                Ostatnio edytowany przez Actawar; 46746.

                                                Komentarz


                                                • sterownikiem silnika
                                                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                                  poprzednie modele:
                                                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                                  Komentarz


                                                  • a sterownik silnika kiedy załącza przekaźniki - jak użytkownik wciśnie przycisk 'ogrzewania' przedniej szyby na climatroniku?

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X