Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Gałka zmiany biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Panowie były w o3 gałki pikowane z czerwoną nicią?
    MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

    KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

    Komentarz


    • Zamieszczone przez marcin607
      Panowie były w o3 gałki pikowane z czerwoną nicią?
      Tak, sam mam taką w swojej O2. Tylko moja jest od wersji L&K. Swoją kupiłem od superbmana na alle. Podpytaj to jeszcze może ma.
      Oto mój Szkodnik

      Komentarz


      • Panowie jaką nową gałkę skórzaną polecacie do O2FL?
        Z O3 wychodzi cenowo ponizej 100pln.
        Z O2 około 140pln.
        Najdroższa jest z O2FL około 160pln.
        JEST >>> O2FL by Lockin

        BYŁA >>> O3 1.8 TSI by Lockin
        BYŁA >>> S2FL 2015 by Lockin
        BYŁA >>> O3 Black 2013 by Lockin
        BYŁA >>> O2 Tour 2011 by Lockin

        Komentarz


        • A czy ktoś z Was zmieniał nie całą gałkę, a sam emblemat? Taki jak ten? Link

          Czy to jest trudne zadanie?

          Komentarz


          • chaberr, Ja zmieniałem praktycznie zaraz jak kupiłem Czeszkę Trudność zero :diabelski_usmiech



            CB Harry II ASC + Triflex

            Pozdrawiam Mirek!!

            Komentarz


            • Mam i Ja gałkę oryginalną cena 65 zł po rabacie .
              Załączone pliki

              Komentarz


              • sharkin Masz jakiś pewny sklep? Podaj namiary - też przybieram się do wymiany....

                Komentarz


                • Mogę odkop?
                  czy ten oryg skórzany mieszek do o2 przed fl jest jakoś dużo grubszy od standardu? Standard to też chyba jakaś eko skóra? Bo z tymi gałkami w skórze to albo nie ma albo ceny wysokie (do o2 oryg 120 bez wysyłki) i nie wiem jak mieszek ugryźć

                  Komentarz


                  • W oryginalny mieszek nie warto inwestować, bo się nie chce ładnie układać (wiecznie brzydko pomarszczony). A przynajmniej ten poliftowy z gałką 6b.

                    Allegrowe za 20 zł są znacznie lepsze.
                    Ostatnio edytowany przez ; 44763.

                    Komentarz


                    • Pytam bo kiedyś kupowałem do golfa 4 taki z mieszki.com chyba ze skóry, i ogólnie skóra ok, tylko tak gruba że ramki nie szło do końca włożyć. A ten standard to eko skóra? Bo bym nie zmieniał... Da ktoś zdjęcia mieszka w skórze?

                      Komentarz


                      • Ogarnąłem. Używka gałki oryg octavia 2 5b w bardzo dobrym stanie z mieszkiem w skórze i przy okazji nakładka ręcznego też w skórze. Polecam

                        Komentarz


                        • Witam wszystkich serdecznie. Posiadam Skodę oktavia2 z 2005 roku.Mam problem z gałką do zmiany biegów nigdzie nie mogę kupić takiej jaka jest teraz . Gałka razem z mieszkiem jest w kolorze beżowym. Szukałem już na wszystkich aukcjach. I sa tylko czarne. Znacie może jakiś dobry sklep??

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X