Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Montaż modułu Bluetooth i radia BOLERO

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wszystkie miały lampkę pod mikrofon. Maja octavia była w wersji premia i ma lampkę bez dodatkowych bocznych do czytania. Masz racje że pasuje nawet z passata b5, golfa IV, tourana.
    W azji z wysyłką nowa kosztuje 25pln więc grosze. Wiązkę mam kompletną z mikrofonem i anteną. No i uchwyt do modułu też oryginał z octavii (taki komplet trafił mi się za 300pln z wysyłką więc nie marudzę).
    pozdrawiam.

Komentarz

• No to w Polsce droższa:

FABIA II 08R LAMPKA OŚWIETLENIE KABINY 3B0947105C 7871180042 - Allegro.pl

Ale jakoś nie mam przekonania do azjatyckich części. Kupiłem dekielki do felg to są za luźne, a dekielki/kapturki na śruby kół są za ciasne.
      https://prostejedzenieblog.wordpress.com

Komentarz

• Witam.
        Jestem już po montażu bluetooth. Testuję go już ponad tydzień i jest super. Nie potrzebna słuchawka do obsługi, wszystko załatwia rolka na kierownicy. Chciałbym też przekazać że działa samsung galaxy A5 (2017) w trybie rsap (a miałem info że nie wspiera ten telefon tego trybu) być może dlatego że jest z softem od PLAY. działa też HFP.
        Zaraz też domontowałem zestaw do VW Caddy z 2010r jeszcze z zegarami czerwonymi MFA+ ale modół 5n0035730b. Nie wspiera on jednak HFP ale na razie nie myślę wymieniać telefonu.
        Gdzieś czytałem że można przerobić 3c8035730 (A/B/C/D) aby obsługiwał czerwone zegary, nie mogę jednak znaleźć tej informacji (nie mówię tutaj o canbox).
        Jakby ktoś miał info na ten temat to proszę o kontakt.
        pozdrawiam.

Komentarz

• manfred2 jeśli chcesz w miarę dobry moduł pod stary FIS szukaj 3C0 035 730 (A/B/C) lub też pod stary i nowy FIS 5N0 035 730 (A/B/C/D). Całe info masz poniżej:

Jest Szara Elegantka II FL 2,0 CFHF "12 177,4 KM 450,9 Nm
          Była Škoda Octavia II 2,0 TDi Elegance ''06 169,1KM 394,2Nm
          Spalanie - Motostat.plSpoty Śląskie (Katowice i okolice)

Komentarz

• Witam.
            Nie wiem czy czytałeś mój post ale do caddy z czerwonym zegarem mam właśnie zainstalowany 5N0035730b i działa super z moim telefonem ale np żony telefon nie działa (brak wsparcia dla rsap). Mam też moduł 5P0862335B który działa z czerwonymi zegarami HFP i da się z sparować każdy telefon ale czas pobierania książki to cała wieczność, menue telefonu jest widoczny na fis-ie. Z tego co się orientuje (mogę się mylić) to seria 3C0035730 ... nie wyświetla menu na fisie.
            pozdrawiam.

Komentarz

• manfred2 a może w telefonie żony zastosować apkę w stylu Bluetooth SIM Access.
              BT 5P0 862 335 B to już wiekowy moduł. Miałem taki w Octavii RM2007, ale to jeszcze były czasy Symbiana. Niedługo posiedział pod siedzeniem w mojej O2.
              Masz jeszcze jeden moduł pod DDP dość dobry, a chyba nawet jeden z lepszych

1Z0 035 729 B. Dzisiaj już nieźle potaniał. Na allegro w okolicach 400 PLN.

Komentarz

• Nie chcę rootować smarfona żony. Zapoluję na 1z0... żona na razie jeździ octavią więc nie ma problemu bo tam mam 3c8035730b z multifunkcją, maxidotem i bolero. Jest z tego zestawu mega zadowolona.
                pozdrawiam.

Komentarz

• manfred2 1Z0035729B

Komentarz

• Tak oczywiście bo tylko ten obsługuje czerwone zegary.
                    Dzięki i pozdrawiam.

Komentarz

• Jestem świeżo po montażu bluetooth z przejściówką z CarSystems. Moduł pod siedzeniem pasażera. Do montażu proponuję zdjąć górny środkowy schowek, wtedy podłączenie i schowanie tej dużej wtyczki żeńskiej to pikuś. Nie trzeba niczego nacinać ani demontować bocznych osłon tunelu środkowego.

Komentarz

Pracuję...
                      X