Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Montaż modułu Bluetooth i radia BOLERO

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nie wszystkie miały lampkę pod mikrofon. Maja octavia była w wersji premia i ma lampkę bez dodatkowych bocznych do czytania. Masz racje że pasuje nawet z passata b5, golfa IV, tourana.
    W azji z wysyłką nowa kosztuje 25pln więc grosze. Wiązkę mam kompletną z mikrofonem i anteną. No i uchwyt do modułu też oryginał z octavii (taki komplet trafił mi się za 300pln z wysyłką więc nie marudzę).
    pozdrawiam.

    Komentarz


    • No to w Polsce droższa:

      Link

      Ale jakoś nie mam przekonania do azjatyckich części. Kupiłem dekielki do felg to są za luźne, a dekielki/kapturki na śruby kół są za ciasne.

      Komentarz


      • Witam.
        Jestem już po montażu bluetooth. Testuję go już ponad tydzień i jest super. Nie potrzebna słuchawka do obsługi, wszystko załatwia rolka na kierownicy. Chciałbym też przekazać że działa samsung galaxy A5 (2017) w trybie rsap (a miałem info że nie wspiera ten telefon tego trybu) być może dlatego że jest z softem od PLAY. działa też HFP.
        Zaraz też domontowałem zestaw do VW Caddy z 2010r jeszcze z zegarami czerwonymi MFA+ ale modół 5n0035730b. Nie wspiera on jednak HFP ale na razie nie myślę wymieniać telefonu.
        Gdzieś czytałem że można przerobić 3c8035730 (A/B/C/D) aby obsługiwał czerwone zegary, nie mogę jednak znaleźć tej informacji (nie mówię tutaj o canbox).
        Jakby ktoś miał info na ten temat to proszę o kontakt.
        pozdrawiam.

        Komentarz


        • manfred2 jeśli chcesz w miarę dobry moduł pod stary FIS szukaj 3C0 035 730 (A/B/C) lub też pod stary i nowy FIS 5N0 035 730 (A/B/C/D). Całe info masz poniżej:

          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

          Komentarz


          • Witam.
            Nie wiem czy czytałeś mój post ale do caddy z czerwonym zegarem mam właśnie zainstalowany 5N0035730b i działa super z moim telefonem ale np żony telefon nie działa (brak wsparcia dla rsap). Mam też moduł 5P0862335B który działa z czerwonymi zegarami HFP i da się z sparować każdy telefon ale czas pobierania książki to cała wieczność, menue telefonu jest widoczny na fis-ie. Z tego co się orientuje (mogę się mylić) to seria 3C0035730 ... nie wyświetla menu na fisie.
            pozdrawiam.

            Komentarz


            • manfred2 a może w telefonie żony zastosować apkę w stylu Bluetooth SIM Access.
              BT 5P0 862 335 B to już wiekowy moduł. Miałem taki w Octavii RM2007, ale to jeszcze były czasy Symbiana. Niedługo posiedział pod siedzeniem w mojej O2.
              Masz jeszcze jeden moduł pod DDP dość dobry, a chyba nawet jeden z lepszych

              1Z0 035 729 B. Dzisiaj już nieźle potaniał. Na allegro w okolicach 400 PLN.

              Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
              Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
              Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

              Komentarz


              • Nie chcę rootować smarfona żony. Zapoluję na 1z0... żona na razie jeździ octavią więc nie ma problemu bo tam mam 3c8035730b z multifunkcją, maxidotem i bolero. Jest z tego zestawu mega zadowolona.
                pozdrawiam.

                Komentarz


                • Tak oczywiście bo tylko ten obsługuje czerwone zegary.
                  Dzięki i pozdrawiam.

                  Komentarz


                  • Jestem świeżo po montażu bluetooth z przejściówką z CarSystems. Moduł pod siedzeniem pasażera. Do montażu proponuję zdjąć górny środkowy schowek, wtedy podłączenie i schowanie tej dużej wtyczki żeńskiej to pikuś. Nie trzeba niczego nacinać ani demontować bocznych osłon tunelu środkowego.

                    Komentarz


                    • Witam
                      Pytanie mam odnośnie modułu bluetooth.
                      Mam o2 z 2006r ambiente i włozone bolero, co powinienem dokupić aby miec streaming muzyki po bluetooth, i rozmowy z telefonu.
                      Konkretnie proszę podać jakie części( ew ktoś może ma take na zbyciu, ew linki do nich) powinienem kupić. Ewentualnie prosiłbym o numery czesci jakie będą pasowały i działały w mojej o2.
                      Czy wogóle bedzie to działać, a może każda część bedzie pasowała.
                      Z góry dzieki.


                      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                      Komentarz


                      • Mam inne pytanie, czy jest ktoś z okolic wawy, Legionowa, aby się spotkać i podmienic na próbę mój moduł?? Otóż zamontowałem w mojej o2 z 2006r moduł 5P0...D i niestety nie do końca mi działa na maxidocie- nie wyświetla mi menu phone(w vcds zakodowany), natomiast wszystko gra na bolero. Wiem, że na str wiki w tabelce - nie powinno działać, (kest BAP) ale na dużej il forach piszą że działa na czerwonych zegarach a tam jest błąd. Wracając z pracy jak raz wszedłem w menu MD na chwilę pojawiła się opcja phone ale zaraz zniknęła i dalej jej nie ma.
                        Chcę szybko to sprawdzić bo do 14 dni mogę przecież oddać jakby okazał się uszkodzony.

                        Komentarz


                        • Witam kolegów.
                          Mam zamontowany do caddy 2K z czerwonymi zegarami moduł 3c8035730D po przeróbce (wgrany soft obsługujący DDP) i potwierdzam działanie.
                          Wszystkiego dokonał kolega z forum i wielki szacunek dla Niego. Jeżeli ktoś by chciał mieć taki moduł w octavii przedliftowej to podam kontakt na prywatną wiadomość.
                          pozdrawiam.

                          Komentarz


                          • Okeej, a ten moduł działa, tzn czerwone zegary, maxidot, multifunkcja, kierownica i moze BTaudio do przed FL? Ile przeróbka softu zl?

                            Bo 1Z0035729B nie ma BTaudio, i nie wiem jak jest z maxidot...

                            Zmieniłem radio na bolero na mam moduł bluetooth bez radia i BTaudio (2006r czerwone zegary).

                            Komentarz


                            • demol w poniższym wątku masz wszystko odnośnie modułów BT:

                              Czyli wszystko o samochodowym hi-fi, multimediach, CB Radio, nawigacji i problemach z tym zwiazanych . Pomożemy przy wyborze komponentów, sposobu ich montażu oraz wiele innych.

                              Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                              Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                              Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                              Komentarz


                              • Wiem wiem, czytałem, zaciekawiła mnie opcja zmiany softu, ale pogrzebie tam..

                                Komentarz


                                • Wieczorem mogę ci napisać jaki BT miałem w O2 przed FL jaki współpracował u mnie z Columbusem, bo taką navi miałem na pokładzie.

                                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                  Komentarz


                                  • Chętnie, jak jeszcze działała kiera multi i maxidot... To great.

                                    Komentarz


                                    • demol ostatnim modułem BT jaki miałem w O2 przed FL był 5N0035730B Na pokładzie MD i MF

                                      Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                      Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                      Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                      Komentarz


                                      • Ok, dzięki. Tylko że wg rosstech on ma tylko rsap?
                                        czy znowu rosstech się myli..

                                        Komentarz


                                        • demol nie pamiętam dokładnie, czy tylko rSAP.

                                          Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                          Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                          Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                          Komentarz


                                          • Zamieszczone przez demol Zobacz wpis
                                            Okeej, a ten moduł działa, tzn czerwone zegary, maxidot, multifunkcja, kierownica i moze BTaudio do przed FL? Ile przeróbka softu zl?

                                            Bo 1Z0035729B nie ma BTaudio, i nie wiem jak jest z maxidot...

                                            Zmieniłem radio na bolero na mam moduł bluetooth bez radia i BTaudio (2006r czerwone zegary).


                                            Cześć.
                                            tak działa bt-audio, maxidot (właśnie do tego potrzebna jest przeróbka) kierownica i wifi (w trybie rsap).
                                            Cena śmieszna ale o szcegóły proszę pytać kolegi @majonezz
                                            5N0035730B ma tylko rspa i bez bt-audio, mam taki na zbyciu.
                                            pozdrawiam.
                                            Ostatnio edytowany przez manfred2; 42100.

                                            Komentarz


                                            • Mam znowu inne pytanie.
                                              Jak miałem Stream to multifunkcja działała OK, można było szaleć guzikami po książce tel w maxidot.
                                              Teraz przy bolero, jak jestem w książce i robie strzałkami góra dół żeby kontakt wybrać, to się stacjs zmienia, albo inny utwór. WTF?
                                              Na razie mam jeszcze bluetooth bez obsługi z radia .. może to to? Albo moduł kierownicy..?
                                              Albo tak już będzie?

                                              P.s. będę wkładał moduł 5P0 862 335 D

                                              Komentarz


                                              • Hej, 5P0 862 335 D na pokładzie.

                                                ALEE

                                                przestała mi działać MF w telefonie w maxidot.
                                                8 przyciskowa, teraz przycisk odbierania rozmów wchodzi w tel, i tyle, ewentualnie ten sam guzik kończy rozmowy. Guzik kończenia rozmów nieaktywny, strzałki nie przesuwają nic w MaxiDot (jedynie przyciski na manetce).

                                                Miał ktoś tak przy przejściu na bolero?

                                                moduł kierownicy to: 1K0 953 549 BP..

                                                HELP

                                                na poprzednim module wszystko było OK (5P0 826 335 B)

                                                Komentarz


                                                • demol zajrzałem na Ross-Tech i wynika, że 5P0 862 335 D jest pod białe zegary, choć heretyk w wątku o kompatybilności BT pisze, że jest on pod czerwone zegary.

                                                  Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                                                  Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                                                  Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X