Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] [O2FL] MY2012 montaż MFA + tempomat w Classic/Family

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    czy ktoś, kto już to robił w o2 może napisać, na ile ten videotutorial z golfa V odpowiada temu, co spotkamy w o2 - ?

    Komentarz


    • #77
      czernobyl, Tak w 99,9% to dokładnie to samo. Kwestia końcówki tego filmu czyli dokladania dodatkowego kabelka. Ja w moim 2008r nie musiałem nic dokładać oprócz samej manetki.
      Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz


      • #78
        czernobyl, Tak w 99,9% to dokładnie to samo. Kwestia końcówki tego filmu czyli dokladania dodatkowego kabelka. Ja w moim 2008r nie musiałem nic dokładać oprócz samej manetki.
        dzięki za inf. w sumie na to liczę - że w modelu 2008 wystarczy opisu z pierwszych 3:30 filmu

        Komentarz


        • #79
          Witam wszystkich.
          Posiadam problem mianowicie, została zakupiona manetka z tempomatem 5K0 953 502 N posiadam sterownik 5K0-953-569-C
          Wymieniłem manetkę, zakodowałem i wszystko prawie pięknie ładnie działa, problemem jest to że w prawej manetce nie działają spryski szyb przednich, wycieraczka tył oraz sprysk tył ogólnie to brak reakcji do i od siebie, wycieraczki przód działają, kołyska i wybieranie z maxi-dota też działa.
          Zero błędów, czy może być to wina jakiegoś kabla we wtyczce ? bezpiecznik nr. 41 (15A) był sprawdzany, gdzie szukać problemu ?
          Dziękuję za wszelkie sugestie.
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

          Komentarz


          • #80
            Dobra chyba temat rozwiązany, manetka spierdzielona
            Moja stara działa normalnie a ta ni cholery.
            http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

            Komentarz


            • #81
              Witam wszystkich,
              podepnę sie do tematu, mam octavie FL z 2012 roku. Manetki jakie mam teraz to 5K0 953 507 AR. Manetki o jakim numerze muszę zakupić, aby były z tempomatem i obsługa kompa?
              Czy w mojej octavii da sie to zrobić?
              Dziekuję za wszystkie sugestie.

              Komentarz


              • #82
                Mam dostęp do manetek o numerze 5K0 953 52 DA tylko nie pasują do mojej starej taśmy airbagu. czy szukać nowej taśmy czy manetek z obsługą tempomatu które podejda do mojego ałta?

                Komentarz


                • #83
                  Musisz w pierwszej kolejności wiedzieć jaką masz taśmę airbag bo istnieją różne mocowania do manetek. Numer taśmy do odczytania VCDS-em lub ściągasz osłonę kolumny kierownicy.
                  SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                  ​​​
                  Grzegorz

                  Moja Ambitna Czarnula

                  Komentarz


                  • #84
                    Do moich starych manetek była taśma która nie pasuje do tych z tempomatem .
                    to najlepiej dobrac nowa tasmę do manetek z tempomatem?
                    tylko jaka tasma powinna iść do manetek 5K0 953 52 DA i czy bedzie działac w mojej octavii?

                    Komentarz


                    • #85
                      Powtórzę jeszcze raz.

                      Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis
                      Musisz w pierwszej kolejności wiedzieć jaką masz taśmę airbag
                      Jak będziesz to wiedział to można szukać manetki.
                      SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
                      ​​​
                      Grzegorz

                      Moja Ambitna Czarnula

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X