Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wymiana lusterka lewego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wymiana lusterka lewego

    macherstudio, ta lampka to fajny mod

  • #2
    wymiana lusterka lewego

    Witam, jak w temacie szukam instrukcji jak wymienić lusterko w mojej skodzie octavii 2 fl.

    A może wystarczy wymienić samą obudowę?

    Lusterko

    Z góry dziękiL]

    Komentarz


    • #3
      no raczej że lusterko poleciało do Świętego Piotra

      tutaj masz link z demontażem obudowy lusterka w o2 - analogicznie jest w o2fl

      Error: 404

      ale jak będziesz musiał zdemontować całe, to musisz zdemontować tapicerkę drzwi, ściągnąć trójkątną zaślepkę i odkręcasz lusterko
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Dzięki wielkie. Jednak okazało się, że całe lusterko jest do wymiany. A masz może instrukcje jak zdemontować tapicerkę drzwi?

        Komentarz


        • #5
          balek,

          Link

          Forum - Octavia Club Polska

          Forum - Octavia Club Polska
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            Witam, mi udalo sie wymienic lusterko bez zdejmowania boczku. Wystaczy zdemontowac trojkacik plastikowy.jest z tym chwila zabawy, ale da sie zrobic.do kostki tez jest nawet niezly dostep.

            Komentarz


            • #7
              Witam. Podpinając się pod temat czy jest dostępna sama dolna obudowa lusterka do O2fl z podświetleniem progu? Kierunkowskaz i górną obudowę znalazłem a dolnej nigdzie nie mogę.
              pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                Hej koledzy..
                Mam Octavkę2 2004 r 1,9 tdi 105KM Rozwaliło mi się lewe lusterko bo za długo nie składałem go. Pytanie jest następujące bo jest to lusterko z podgrzewanym wkładem z kierunkiem i podświetleniem tylko nie mam pojęcia jakie szukać na allegro ile ona ma mieć pinów z tym wyposażeniem jakie napisałem. Kiedyś wymieniałem prawe jak mi żona rozwaliła i mechanik mi powiedział że to ta najdroższa wersja lusterka...Jest kilka rodzajów lusterek od 7 do 14 kabli czy pinów bo piszą tak i tak...
                To jest Octavka w elegance. nie mam podgrzewanych foteli.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X