Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oryginalne Radio CD do Skody Octavi 2 2005

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oryginalne Radio CD do Skody Octavi 2 2005

    U mnie w mieście pali 8,9 średnio. Ale przejechałem nim dopiero 320 km i liczę, że z czasem spalanie trochę spadnie.
    marekm45

  • #2
    Oryginalne Radio CD do Skody Octavi 2 2005

    Przypadkowo włożyłem drugą płytę CD do odtwarzacza Cd i żadna nie chce wyjść
    CO ROBIĆ?????
    JAK WYJĄĆ PŁYTY?????
    PROSZE POMÓŻCIE
    ;(

    [ Dodano: Sob 14 Lis, 09 16:29 ]
    Piszcie na gg 563667 to jest mi pilnie potrzebne

    Komentarz


    • #3
      skoda octavia 2, wycig radio i je rozbierz. Szybciej i bez boleśnie wyjmiesz płyty. To teraz jak siedza dwie to "z automatu" moze cos sie popierdzieic. Zmień sobie opis autka, bo po opisie to masz 01 z silnikiem 110 koników Takie masz to radyjko Link ?
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        Mam takie radio ale jak je wyjąć (radio)

        Komentarz


        • #5
          skoda octavia 2, kolega koval 2002 wstawiał kiedys na forum dokładny opis jak wyjac radio. na pocztek musisz delikatnie wyjąć ten plastik kole radia. Jak go zdejmiesz pojawia sie śrubki
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            OK dzięki

            Komentarz


            • #7
              skoda octavia 2, otwierasz popielniczkę i prawą rękę wkładasz pomiędzy popielniczkę a maskownicę i z wyczuciem ciągniesz. Uważaj jak Ci góra zostanie po wtedy trzeba podważyć nożem lub czymś podobnym. Jak ją wyciągniesz to w czterech rogach masz zamaskowane wkręty. Zdejmujesz te zaślepki i wykręcasz 4 wkręty. Na forum jak poszukasz to są zdjęcia w dziale z poradnikami.
              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

              Komentarz


              • #8
                skoda octavia 2, TUTAJ masz fotki jak zdjąć ramkę.
                Potem 4 zaślepki i 4 wkręty ( tylko używaj namagnesowanego wkrętaka, bo te wkręty siedzą głęboko i lubią przy wyciąganiu wpaść do wnętrza radia ). Potem całe radio wyciągasz do przodu, wypinasz antenę ( zatrzask ) i złącze z przewodami ( trzeba od spodu podważyć taką wajchę i samo wysunie się do tyłu ). Potem ściągasz górną pokrywę radia ( 6 szt małych torxów, chyba nr 15 ). Po zdjęciu pokrywy zobaczysz mechanizm CD i po jego prawej stronie ( patrząc od frontu radia ) silniczek zamocowany na jeden wkręt. Odkręcasz ten wkręt, wyjmujesz silniczek ( ma na ośce przekładnie ślimakową ) i ręcznie kręcisz kółkiem zębatym ( tym które napędzał wyjęty silniczek ) aż to momentu w którym cały mechanizm wewnętrzny napędu ustawi się w pozycji do wyjęcia płyty. Możesz próbować kręcić jeszcze dalej ( próbować wysunąć płyty ) ale podejrzewam, że dwóch na raz to ta rolka nie da rady wypchnąć. Weź kawałek wykałaczki i delikatnie popychaj od tyłu górną płytę tak by dało się ją złapać palcami i wyjąć a potem to samo zrób z drugą.
                Składanie w odwrotnej kolejności...











                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                Komentarz


                • #9
                  No i mam problem...
                  Przy wyciąganiu tego radia coś mi strzeliło... okazało się, że to kabel antenowy.
                  Był przy jakiejś dziwnej końcówce zaciskany czy coś takiego. Coś odprysło i się zgubiło...
                  Macie pomysł jak naprawić to połaczenie anteny z radiem?
                  Kabel od anteny ma założoną taką metalową koszulkę i ledwo co wystaje ze środka drut...
                  A zatrzask tak jakby został.
                  Jest to zwykły stream.

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X