Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Prędkość przednich wycieraczek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Prędkość przednich wycieraczek

    Cześć,

    W manetce mamy możliwość trzy prędkości pracy wycieraczek. Do tego dochodzi przycisk na górze manetki (pięć prędkości). Mam taki problem ze jak ustawię prędkość drugą (główny przełącznik) a ten mniejszy na jedną z pierwszych pozycji to mam wrażenie że czasami wycieraczki zaczynają pracować wolniej. Jakbym miał czujnik na szybie mówiacy o tym że nie ma tyle wody na szybie. Oczywiście jak zatrzymuje się na światłach to wycieraczki na chwile się wyłączają. Panowie czy to normalne w tym samochodzie ?

    Pozdrawiam

  • #2
    Zaczyna zapiekać się ośka w tulejce co zamontowane są ramiona wycieraczek , jakiś czas temu to przerabiałem
    "Oczywiście jak zatrzymuje się na światłach to wycieraczki na chwile się wyłączają."- prawidłowo, tak ma być
    Ostatnio edytowany przez prezes73; 39082.

    Komentarz


    • #3
      Możesz napisać jak sobie z tym poradziłeś ?

      Komentarz


      • #4
        Demontaż na warsztat, spora zabawa z wyciągnięciem sworzni z gniazd (dużo WD,rozruszanie) przeczyszczenie z rdzy i smar. Można też kupić zamiennik w niskiej cenie.

        Komentarz


        • #5
          Czyli muszę wyciągną element, do którego przykręcona jest wycieraczka - sworzeń i go nasmarować ?

          Komentarz


          • #6
            Dokładnie. dodam że nie jest łatwo.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X