Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ściąganie w prawo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ściąganie w prawo

    Cześć,
    Zauważyłem jakiś czas temu że moje autko ściąga lekko w prawo a żeby jechał prosto muszę mieć lekko skręcona kiere w lewo ( w sumie logiczne w tym przypadku) :P . Byłem na zbieżności i ustawieniu kiery i było wszystko okej minęło 2 tyg i dziś w trasie na autostradzie znów to wróciło , czy to jest jakaś zależność od czego to może się dziać ? Nie widzę wydawać 100/150 na zbieżność co miesiąc

  • #2
    A ciśnienie w oponach prawidłowe? Może w prawej oponie ucieka?

    Komentarz


    • #3
      Przed chwila sprawdziłem ciśnienie , w lewej 2,5 w prawej 2,3 możliwe żeby była taka różnica w jeździe przez to ? Tyl tak samo

      Komentarz


      • #4
        Poprawiłem ciśnienie na 2.0 przód i 2.1 tył , prowadzi się ciut lepiej nawet dużo lepiej jednak trochę ściąga mimo wszystko , może coś wymyślę jeszcze .

        Komentarz


        • #5
          Powinno być odwrotnie
          2,2 przód i 2,0 tył (wg instrukcji)

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez kowaltom99 Zobacz wpis
            Powinno być odwrotnie
            2,2 przód i 2,0 tył (wg instrukcji)
            Ja miałem takie parametry na wlewie do baku

            Komentarz


            • #7
              Po ustawieniu geometrii była robiona kalibracja czujnika kąta skrętu kierownicy?
              Problem ściągania OII FL w prawo kiedyś był już opisywany na forum.
              Antyfotoradar Valentine1
              Harry II Classic+Sirio ML145

              Komentarz


              • #8
                Z tego co wiem nie mam w swojej takiego czujnika

                Komentarz


                • #9
                  często problemem jest tył a konkretnie zapieczone śruby od geometrii tyłu. Sam tak miałem i dopiero kompleksowa wymiana tulei i śrub pomogła teraz autko jedzie idealnie prosto a geometria ustawiona wzorowo
                  120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

                  Smarowanie zapewnia

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez D2mian Zobacz wpis
                    często problemem jest tył a konkretnie zapieczone śruby od geometrii tyłu. Sam tak miałem i dopiero kompleksowa wymiana tulei i śrub pomogła teraz autko jedzie idealnie prosto a geometria ustawiona wzorowo
                    Droga zabawa? Nie orientuję się cenowo niestety. Jeszcze sprawdzę po powrocie do domu ciepło przy zaciskach , może prawy zacisk nie odbija poprawnie .. :/

                    Komentarz


                    • #11
                      Części nie są drogie ale robocizna troszkę kosztuje bo sporo z tym zabawy jest czasami. Sprawdź zaciski może tłoczek nie odbija
                      120,1KM/269,7Nm --> 146,8KM/332,7Nm

                      Smarowanie zapewnia

                      Komentarz


                      • #12
                        Nagrzewaja się wszystkie jednakowo , wiec to chyba tez nie jest tego wina . Jak wrócę z wakacji to go zlewarkuje i zobaczę jak się koła kręcą czy nic nie obciera . Jak nie to będę szukał innego powodu :S


                        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

                        Komentarz


                        • #13
                          Ściągałem kierownice i potem zakładałem na nowo , czy możliwe jest ze włożyłem ja o zabek bądź 2 w lewo i tak się stało ? Starałem się zrobić to dokładnie i żeby było dobrze prosto ale czy to tak by od razu ściągało?
                          No chyba ze felgi które kupiłem nie dawno są krzywe ale wulkanizator znajomy nie powiedział mi nic na ich temat złego po za tym ze miała 2 odpryski jak byłaby krzywa chyba by wypatrzył ?! W poprzednim aucie mnie poinformował (dodam) . Opony tez mam od niego , zawsze było okej raczej szajsu mi nie sprzedał .

                          Komentarz


                          • #14
                            Pojechałem na reklamacje opon do znajomego, okazało się że zaczęły ząbkować, po wymianie opon problem zniknął Dzięki za pomoc

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X