Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana bata anteny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana bata anteny

    Witam,

    mam pytanie czy da się wymienić samego bata od anteny?
    próbowałem go wykręcić Ale dochodzi do pewnego momentu i dalej nie chce wyjść, próbowałem go szarpnac ale też się nie da.

    czy udało się komuś wymienić bata bez demontażu podsufitki i wymiany stopki?

  • #2
    W o2 były stosowane różne rodzaje anten. W zależności od posiadanej anteny pręt antenowy odkręca się lub tylko kładzie (jest połączony ze stopą anteny. W drugim przypadku bez demontażu anteny raczej nie uda się wypiąć pręta antenowego.

    Komentarz


    • #3
      ja mam liftback 09r i wykręca się cały.


      pewnie jak jest gwint i ię wykręca częściowo to i dalej pójdzie tylko trzeba mu pomóc.
      MaderFaker EKOlot -> http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...t-vrs-interior

      KUPIĘ: tunel z podłokietnikiem-kpl, Zderzak vrs FL, Skladane lusterka-kpl, Maxi-dot

      Komentarz


      • #4
        U mnie wykręca się do takiego momentu, że obraca się w gnieździe luźno, a Twoja jest wykrecana czy da się ją też położyć?

        Komentarz


        • #5
          Witam. Też się dołącze. Ostatnio jakiś gnojek mi nagiął bata tak że wygląda jakby pręt pękł . Nie pomogła opaska termokurczliwa.Chciałem wykręcić ale idzie do pewnego momentu i można tylko położyć poziomo :/. Ktoś wie jak się ten model nazywa? Bo widziałem na Alledrogo.pl model RAKU 1 ,2 ale one chyba są z wykręcanym batem.? Ktoś ogarnął temat?
          ..::d- -b::..

          Komentarz


          • #6
            W poprzedniej Skodzie Octavii II 2006 rok przed lift miałem problem z jakością odbioru radyjka . Podjechałem do sklepu zajmującego się sprzedażą i montażem radia ,cb itp. Pan zdemontował tylny poprzeczny plastik i lekko odchylając podsufitkę odkręcił całą antenę i wymienił na nową (75 zł ) Cała operacja trwała 20 minut pracy.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X