Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kilka pytań świeżego użytkownika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kilka pytań świeżego użytkownika

    Siemka. Od kilku dni już jeżdżę swoją Skodziną na poważnie i pojawiło się kilka pytań, na które nie znalazłem odpowiedzi ani w instrukcji, ani w Internecie, więc zakładam ten wątek z nadzieją, że się czegoś dowiem.

    1. Na pokładzie mam Nexusa MFD2 i nie podoba mi się przełączanie stacji radiowych. Na bocznych przyciskach jest 6 stacji radiowych, a na liście MAN są wszystkie, które radio łapie. Używając przycisków na kierownicy przeskakuje mi tylko po tych 6 stacjach, które są przy przyciskach. Jest jakiś sposób, żeby przyciskami na kierownicy przełączać się pomiędzy wszystkimi stacjami radiowymi, które są na liście MAN?

    2. Mam włączone blokowanie zamków po przekroczeniu 15 km/h. Kiedy chcę otworzyć drzwi od środka, muszę pociągnąć za klamkę dwukrotnie. Jest jakaś opcja, która sprawi, że wystarczy pociągnąć za klamkę jeden raz? Tak jest w Mercedesie i bardzo podoba mi się to rozwiązanie.

    Jak mi się coś jeszcze przypomni, to będę pisał.

  • #2
    2. Do odryglowania dzwi masz przycisk w tunelu. Tak jak Ty chcesz nie można zrobić.

    Komentarz


    • #3
      Tak myślałem. Trzeba się przyzwyczaić do wciskania przycisku, albo uczulić pasażerów, żeby otwierali drzwi dopiero, jak wyjmę kluczyk że stacyjki. Dzięki.

      Nadal czekam na pomoc w kwestii przełączania stacji radiowych.

      Komentarz


      • #4
        auto zamykanie można wyłączyć w MaxDoot lub programem VCDS
        pozdrawiam
        roberta

        Skoda SuperB 1,4 TSI iV Hybryda

        http://chomikuj.pl/Roberta9

        Komentarz


        • #5
          Chciałbym, żeby autozamykanie pozostało włączone. :P

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez JOGI Zobacz wpis
            Trzeba się przyzwyczaić do wciskania przycisku, albo uczulić pasażerów, żeby otwierali drzwi dopiero, jak wyjmę kluczyk że stacyjki.
            Jak pociągną 2 razy klamkę to drzrwi też się otworzą.
            SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
            ​​​
            Grzegorz

            Moja Ambitna Czarnula

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis
              Jak pociągną 2 razy klamkę to drzrwi też się otworzą.
              Ciężko nauczyć tego osoby w wieku 80 lat, które za pierwszym razem chciały pourywać klamki.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X