Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kabel do diagnostyki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki kabel do diagnostyki

    Witam,

    Planuje wymienić radyjko (swing na bolero) i szukam kabla diagnostycznego jakim mógłbym później "zakodować" radyjko.
    Mam swój kabel którym łączyłem się z moim poprzednim autem (audi 98r, 1,9TDI), na kablu mam oznaczenie VAG KKL. Teraz próbuję połączyć się ze Octavią i nie mogę. Próbowałem VCDS Lite i VCDS Release 17.8 i nic Lite niektóre sterowniki wykryje ale nie wszystkie, a VCDS 17 już w ogóle nic. Dodaje zdjęcie z komnikatem jaki pojawia się w Lite po zrobienieu OBD2 test functions.
    I nie wiem co źle robię czy kabel nie ten czy wersja VCDS-a nie ta.
    Ewentualnie czy ktoś może mi kogoś polecić z Warszawy żeby mi pomógł.

    Pozdrawiam

  • #2
    Powinien Ci wystarczyć VCDS 17,8, który już posiadasz. Zdjęcia niestety nie widać.
    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
    ​​​
    Grzegorz

    Moja Ambitna Czarnula

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez georgg Zobacz wpis
      Powinien Ci wystarczyć VCDS 17,8, który już posiadasz. Zdjęcia niestety nie widać.
      Tylko że Jego kabel to VAG KKL i niestety ale wszystkiego tym nie zrobi.

      Musisz się zaopatrzyć w kabelek pod VCDSa.

      W Warszawie możesz w poniedziałek podjechać na cotygodniowy zlot, powinien być ktoś z VCDSem.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez KFR Zobacz wpis
        Próbowałem VCDS Lite i VCDS Release 17.8
        Pyotrek bazowałem na tej wypowiedzi i myślałem, że odpowiedni kabelek z oprogramowaniem już ma. Teraz myślę, że VCDS 17,8 pewnie został pobrany ze strony ADAKO.

        Zamieszczone przez Pyotrek Zobacz wpis
        Tylko że Jego kabel to VAG KKL i niestety ale wszystkiego tym nie zrobi.
        Wiadomo. Do O2 nawet bym z tym kablem nie podchodził.
        SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
        ​​​
        Grzegorz

        Moja Ambitna Czarnula

        Komentarz


        • #5
          Dziękuje za odpowiedzi.
          Dołączam zdjęcie komunikatu jaki mi się pojawia (mam nadzieję że już będzie ok).
          A jaki kabel najlepiej kupić żeby mieć pewność że działa.
          Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X