Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pęknięta szyba przednia Skoda Oktavia 2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pęknięta szyba przednia Skoda Oktavia 2

    Witam wszystkich i mam taki problem pękła szyba przednia idzie od dołu taka kreska nie wyczuwalna jak by z wierzchu ubezpieczenie kończy się w kwietniu po opłaceniu nowego chciałbym wymienić szybę czy można jakoś ten proces przesuwania kreski zatrzymać ,najlepiej by było odrazu wymienić ale wiadomo przed nowym okresem ubezpieczeniowym napewno podniosą składkę a jeżeli wymienię po opłaceniu to ewentualnie za rok jestem laikiem w tym temacie da się to domowymi sposobami powstrzymać dzięki serdeczne wszystkim pozdrawiam

  • #2
    Są różnego rodzaju naklejki które które dosyć dobrze radzą sobie z zatrzymaniem postępującego pęknięcia. Pytanie tylko czy masz przegląd gdzieś niedługo, bo jeżeli tak, to nie przejdzie Ci przeglądu.

    Komentarz


    • #3
      No wiadomo z przeglądem może być problem a co to są za naklejki i czy to samemu można zrobić przyznam się szczerze nie słyszałem o tym dzięki za informacje pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Odnośnie ubezpieczenia, to przydaje się dodatkowe ubezpieczenie szyb, wówczas nie traci się części zniżek. Samo ubezpieczenie jest dość tanie.Różni się w zależności od TU.

        Parę lat temu wymieniałem przednią szybę, właśnie korzystając z tego wariantu.

        Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
        FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

        Komentarz


        • #5
          Poza tym agent będzie robił zdjęcie więc prawdopodobne jest, że wylezie iż szyba pęknięta.
          A czy zapłacisz teraz więcej czy za rok to aż taką różnicę Ci robi?

          Biorąc teraz ubezpieczenie zapytaj o dodatkową opcję "szyby".
          Ja bez udziału własnego, szyby na 3 tyś w rok zapłaciłem chyba 200 zł.
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            Te wszystkie ochrony zniżek są o kant d*py potłuc.
            To jest dodatkowe wyciąganie kasy od klienta.
            Zapytajcie na infolinii swojego ubezpieczyciela przy okazji zawierania umowy z tymi dodatkami, czy pomimo ochrony wysyłają informację do UFG.
            Okaże się, że jak przyjdziesz do innego towarzystwa, to wszystko w UFG i tak jest zapisane.
            Pozdrawiam,


            Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

            Komentarz


            • #7
              Uważam że to jest totalna głupota że jeżeli kamień albo gałąź uszkodzi szybę to się traci zniżki ale co zrobić tak to jest ustawione grat ci uszkodzi auto i tracisz zniżki

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Maxim2 Zobacz wpis
                Uważam że to jest totalna głupota że jeżeli kamień albo gałąź uszkodzi szybę to się traci zniżki ale co zrobić tak to jest ustawione grat ci uszkodzi auto i tracisz zniżki
                Bo liczy się tylko bezszkodowość, a nie sposób w jaki doszło do szkody. Nagradzany jesteś zniżką za to, że ubezpieczyciel nie musiał nic wypłacać z tytułu szkody, czyli tylko pobierał od Ciebie opłatę za ubezpieczenie.
                Gdyby było tak jak chcesz, to generowało by to duże pole do nadużyć.
                Pozdrawiam,


                Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

                Komentarz


                • #9
                  Wymień na własny koszt

                  Komentarz


                  • #10
                    Ile straci zniżek ? 10%?
                    Niech będzie, że za pakiet płaci 2 tyś, dojdzie z 200 do AC.
                    Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                    Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X