Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oktavia 2 1,6 benzyna 2006 otwieranie dzrzwi przekrecajac kluczyk

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Oktavia 2 1,6 benzyna 2006 otwieranie dzrzwi przekrecajac kluczyk

    Witam wszystkich bardzo serdecznie i mam taki problem przy zamykaniu drzwi przekręcając kluczyk drzwi normalnie się zamykają natomiast przy otwieraniu otwierają się tylko drzwi kierowcy a pozostałe nie i miga dioda od alarmu jak by był zamknięty miał może ktoś podobny problem czy może się kluczyk rozprogramowal dzięki za informacje pozdrawiam

  • #2
    Być może masz zakodowane, że mają się otwierać tylko drzwi kierowcy.
    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
    ​​​
    Grzegorz

    Moja Ambitna Czarnula

    Komentarz


    • #3
      Zależy od alarmu.

      W moim niefabrycznym nie da się alarmu rozbroić otwierając drzwi kluczykiem. Co więcej jeśli nie chcę uzbrajać alarmu muszę zamknąć auto kluczykiem od strony pasażera...

      Zależy jaka instalacja i kto i jak zmyślnie ją zakładał

      Komentarz


      • #4
        Witam dziękuję wszystkim za pomoc to niedawno się normalnie kluczykiem mam na myśli oczywiście przekręcając zamknąć i otworzyć wszystkich drzwi ,ten problem który opisuje wynika z żadkiego uzywania dzięki za informacje pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Troszkę tu sie ngmatwalo chodzi konkretnie czy niemożna normalnie kluczykiem otwór,tv zamknąć normalnie drzwi

          Komentarz


          • #6
            Chodzi konkretnie że jeżeli przekręce kluczyk to drzwi normalnie się zamykają podobnie jak bym to zrobił pilotem natomiast jak otwieram przekręcając kluczyk otwierają się tylko od kierowcy a inne są zamknięte i dodatkowo miga dioda alarmu .Dodam jeszcze że samochód mam od nowości z salonu dzięki za pomoc pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Dzisiaj specjalnie sprawdziłem to w swojej O2FL. Po otwarciu auta kluczykiem otwierają się tylko drzwi kierowcy. Wnioskuję więc, że tak ma być.
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • #8
                Takie "ułatwienie" otwierasz z klucza to pewnie awaria pilota lub bateria padła i żeby nie zamykać wszystkiego z palca to tylko jedne drzwi się otwierają.
                Jest też w domu SEAT BSE i VW AQY

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X