Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Oktavia 2 2006 rok zamykanie samochodu bez akumulatora

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda Oktavia 2 2006 rok zamykanie samochodu bez akumulatora

    Witam wszystkich jak w temacie nigdzie nie znalazłem jak zamknąć samochód bez akumulatora w środku oczywiście z fabrycznym alarmem .Jak zamknę samochód i wyciągnę Aku wyje alarm czy ktoś próbował ,najlepiej mieć dwa akumulatory dzięki za pomoc pozdrawiam

  • #2
    Ja w O1 z alarmem zakładanym w salonie wyłączałem syrenę kluczykiem i wyjmowałem aku.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Witaj Przemek to byłby dobry pomysł ale gdzie w Oktavi 2 1,6 benzyna silnik FSI 115km wyłączyć syrenę w każdym razie dzięki pozdrawiam

      Komentarz


      • #4
        Posłuchaj gdzie wyje
        ja tak znalazłem u siebie. Była na pasie przednim obok zamka.
        Ty masz aukcję ze zdjęciami jak wygląda - tylko w niej nie widzę miejsca na kluczyk, którym się to da wyłączyć.

        Link

        ...Moje Cappuccino MPi...

        jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
        sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
        wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

        Komentarz


        • #5
          Syrena jest w nadkolu to duży problem żeby tam się dostać i jeszcze nie wiadomo czy jest możliwość wyłączenia trzeba coś innego myśleć ale dzięki za zainteresowanie tematem

          Komentarz


          • #6
            No właśnie tak sobie też pomyślałem teraz.
            Zamieszczone przez Maxim2 Zobacz wpis
            Syrena jest w nadkolu to duży problem żeby tam się dostać

            Ja w O1 miałem dołożony alarm przez serwis Skody i syrena była na kluczyk. Tu u Ciebie trzeba się podpytać może w serwisie jak to wyłączyć. Może jest jakiś prosty sposób.
            Albo faktycznie podpięcie innego aku zostaje.

            ...Moje Cappuccino MPi...

            jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
            sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
            wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

            Komentarz


            • #7
              nie ma opcji wyłączenia syrenki ori w O2, chyba że programowo wykodować
              ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
              ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
              poprzednie modele:
              ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
              ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
              O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

              Komentarz


              • #8
                Witam to ktoś głupio to wymyślił przeczytałem w instrukcji że są jakieś bolce pod zaślepka że je się wciska i ponoć można zamknąć drzwi tylko nigdzie nie jest opisane jak to zrobić żeby zamknąć auto i wyjąć akumulator i żeby nie wył alarm czy ktoś próbował ściągnąć te zaślepkę z boku drzwi i wten sposób zamknąć auto i czy to też włącza alarm chcałbym podladowac aku poza samochodem dzięki za informacje

                Komentarz


                • #9
                  Jest opcja włączenia trybu serwisowego kombinacją przycisku PA wtedy alarm jest nieaktywny
                  1 Włączyć zapłon
                  2 7 razy nacisnąć przycisk PA w czasie nie dłuższym niż 10 sek. . Dioda led błyśnie . Tryb warsztatowy włączy się.
                  Może to zadziała.
                  Wyłączenie trybu taka sama kombinacja.

                  Komentarz


                  • #10
                    W każdych drzwiach jest czarna zaślepka na boku drzwi od wewnątrz. Wyjmujesz ją i pod nią jest dźwignia, którą wciskasz do środka drzwi i drzwi się ryglują. Można jeszcze zaryglować drzwi przez przycisk centralnego, robisz to przez otwarte drzwi prawe, nie kierowcy, następnie je zatrzaskujesz i odłączasz akumulator, alarm się wtedy nie załączy. Drzwi wtedy będą zamknięte bez podwójnego ryglowania.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X