Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

słaby lakier na zderzakach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • słaby lakier na zderzakach

    witam,mam mały / wielki problem, czy na waszych octaviach na zderzakach również jest kiepski lakier? chodzi o to że ptaszek narobił mi kupkę na zderzak z przodu i z tyłu, na myjni podczas czyszczenia w tym miejscu gdzie latająca gadzina zrobiła ową kupkę zszedł lakier

  • #2
    W mojej z 2008 roku nic takiego nie ma miejsca. Co więcej autko miało z 5-6 drobnych stłuczek - takich bez przemieszczenia jakichkolwiek elementów i lakier wokół tych uszkodzeń nigdy nie odpadał nawet jak został przecięty mechanicznie. Naprawy wielokrotnie były robione jak już się różnych dziar uzbierało i autko robiło się nieładne więc nieraz uszkodzenie jeździło rok lub więcej. Ostatecznie w ciągu 10 lat miałem dwa razy lakierowany tylny i przedni zderzak (jak można zrobić z czyjegoś ubezpieczenia to czemu by nie...) i tylko w miejscu niedoróbki na krawędzi przy kole trochę powoli odpada mi lakier bo pod spodem nie jest przeszlifowane odpowiednio. Na szczęście pod spodem jest drugi taki sam lakier....

    Komentarz


    • #3
      Zszedł lakier bo:

      a) nigdy nie był porządnie umyty, a potem nawoskowany
      b) kupy suszą się w słońcu
      c) podczas mycia zbliża się lancę do kupki, żeby ją dosłownie zdrapać.

      W tym przypadku występuje wszystko lub część z powyższych.Tak zgaduję na podstawie obserwacji auta i jego właścicielki w rodzinie.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X