Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przełącznik świateł z funckją auto.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przełącznik świateł z funckją auto.

    Witam. Jako że okres urlopowy postanowiłem trochę pogrzebać przy swoim autku. Mam bardzo mocno zniszczony przełącznik świateł. Jako że ceny używanych oryginałów w przyzwoitym stanie zaczynają się od 100 szukam tańszej alternatywy. Czy ktoś może próbował kupić chiński zamiennik taki jak np Link i przełożyć do niego oryginalne bebechy ? Da się to spasować żeby działało ? W tym zamienniku może być inne ułożenie mikrowłączników niż na oryginalnej płytce. Nie chcę kupować w ciemno jeśli to nie podejdzie. Pozdrawiam...

    Aha chcę przełożyć jedynie pokrętło i przednią ramkę.
    Ostatnio edytowany przez brofi; 44540.

  • #2
    Podobno to pasuje. Była gdzieś rozmowa na temat włącznika takiego.

    Komentarz


    • #3
      Pasuje i nic nie trzeba przekładać , działa tak jak należy.
      Jedyne co to przy włączonych halogenach któryś się nie podświetlał, nie pamiętam czy dokładnie o ten chodziło.
      Była O2 RS 190 km / 436 Nm
      Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

      Komentarz


      • #4
        Po numerach się nie zgadza, dlatego wychodzę z założenia że nie działa i chcę przełożyć z tego chińczyka jedynie tarczkę (ramkę) i pokrętło. Jeśli przypadkiem chinol zadziała to będzie jeszcze lepiej.

        Komentarz


        • #5
          Poszukaj w wątku o zakupach na AliExpress. Gdzieś jest zdjęcie tego włącznika.

          Komentarz


          • #6
            ten włącznik w całości zadziała P&P, natomiast z przekładaniem czegokolwiek do ori to może być rzeźba
            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
            poprzednie modele:
            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

            Komentarz


            • #7
              Dzięki za info. Zatem nabędę go droga kupna i okaże się co to naprawdę jest Pozdrawiam...

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X