Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sposób na trzeszczace plastiki O2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sposób na trzeszczace plastiki O2

    Witam. Posiadam O2 kombi i stresznie denerwują mnie trzeszczace plastiki. Macie na to jakiś sposób? Wydaje mi się że najgorzej jest z tylnymi drzwiami i plastikami w bagażniku. Na nierownosciach mam wrażenie że wszystkie się odzywaja.

  • #2
    Smar silikonowy w stanie stałym ponanosić w miejscach łączeń elementów , taśma parciana samoprzylepna i eliminować po trochu .

    Komentarz


    • #3
      Dzieki za podpowiedź. O takim czymś myślałem ale wolałem podpytać bo może ktoś zna sprawdzony sposób na to trzeszczenie.

      Komentarz


      • #4
        Co do tylnych drzwi (bocznych i klapa) to spróbuj psiknąć WD40 albo silikon w zamek. Mi to w kilku autach pomogło.
        Tak samo w "zaczepy" w oparciu tylnego siedzenia. To też potrafi na nierównościach poskrzypieć.
        W miejsca trudno dostępne tez proponuje coś z w/w w sprayu zapodać.

        Komentarz


        • #5
          U mnie "klekocze" klapa za podłokietnikiem , ta na narty niby, psikałem uciskałem a i tak po chwili się odzywa.
          To samo z boczkami drzwi, w kierowcy coś rezonuje w tylnym prawym brzęczy bez przerwy.
          Mimo wygłuszenia boczków i poskładania na nowo jedyny sposób jaki znalazłem to wsadzenie tulejki papierowej w schowek w boczku, która "naciąga" ów boczek i na razie spokój.
          Tylko dennie wygląda niestety.
          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

          Komentarz


          • #6
            Dziękuję za podpowiedźi. Smarowalem, pryskalem smarami w sprayu i jest troszkę lepiej ale to jeszcze nie to. Mój brat posiada 2 lata starsza Octavie i nie ma tego problemu. Być może to już przebieg bo moja już ponad 300 tys za sobą.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X