Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polecany mechanik w Poznaniu i okolicach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Polecany mechanik w Poznaniu i okolicach

    Witam Panowie,

    z racji, że jestem nowy i jest to moja pierwsza Skoda chciałbym zapytać się czy polecacie jakiś warsztat w Poznaniu bądź okolicach?

    Słyszałem dobre opinie o Jóźwiaku w Suchym Lesie. Czy jest ktoś jeszcze?

    Jeśli temat gdzieś już się pojawił przepraszam.

  • #2
    W 100% polecam Jóźwiaka w Suchym Lesie.
    Ceny ma ciut wyższe niż mechanicy w przydomowych warsztatach ale posiadaja wiedze,są rzetelni i uczciwi. Serwisujemy tam nasze skody od ok 8 lay

    Komentarz


    • #3
      Co do Jóźwiaka to mam mieszane odczucia.

      Skrzynia po naprawie działa OK, ale przy okazji został uszkodzony inny element (nie ma sensu opisywać całej sprawy) - wrażenie końcowe średnie.

      Wymiana rozrządu - wycenili swojego czasu na ~1000zł, za to Bosch Service w Obornikach niecałe 700zł - kawałek dalej od Poznania, ale zrobione jak trzeba i taniej.
      Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
      FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

      Komentarz


      • #4
        Dołączam się do pytania. Poszukuję mechanika w Poznaniu lub okolicach specjalizującego się w Skodach.
        Dotychczas jeździłem do Auto Serwis GG, znajomi polecają mi też Masan Serwis na Suszki.

        Ktoś ma jakieś opinie?
        Inne niż na portalu Dobry Mechanik?

        Komentarz


        • #5
          Ja też serwisuje na przemian Suchy Las (Octavia 2 FL)/Jóźwiak oraz Suchy Las Pan Zbigniew Suczko(Bogusławskiego 61) (Octavia I 1.9 tdi)
          Jóźwiak od roku a Pan Zbyszek 4 lata.

          Komentarz


          • #6
            Panowie,

            a polecicie kogoś dobrego od wtrysków do Skody Octavii O2FL 2.0 TDI 110 KM CR w Poznaniu?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X