Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ogrzewanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • ogrzewanie

    Mam dziwne objawy ogrzewania w skodzie octawia 2 silnik diesla. temperatura silnika 90 stopni. Dmucha cieplym powietrzem jednak wg mnie w kabinie nie jest tak cieplo jak powinno byc.
    Zauważylem że podczas skrecania kierownicą do srodka dostaje się zimne powietrze z konsoli pod radiem. gdy trzymam rękę na gałce zmiany biegów i skręce kierownicą odczuwam że zaczyna lecieć chlodne powietrze, podczas jazdy na wprost tego nie czuje. Czy ktoś ma odpowiedz co to może być. Wg mnie cały czas dostaje się chlodne powietrze i miesza się z cieplym dlatego kabina nie nagrzewa się tak jak powinna a nasila sie to podczas skręcania. Pokrętlo ustawienia na szybę, nogi, na kierowce i pasażera lub góra i dół działa poprawnie bo czuć rónice podczas przekręcania. Wentylator działa na wszystkich biegach. Z gory dziękuje jesli ma ktoś rozwiązanie tego problemu

  • #2
    podłączyłeś się pod komputer?
    są jakieś błędy klap?
    Klima manualna czy klimatronic?

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Andrzeju, wszystkie Twoje posty napisałeś w złym dziale. Tutaj należy się przywitać, można trochę o sobie napisać lub o swojej Octavii.


      Problemy przedstawiaj w odpowiednich działach i najlepiej w jakimś konkretnym temacie, który pasuje do kłopotów jakie masz.

      Tu gdzie napisałeś tylko się przywitaj. Napisz gdzie mieszkasz to może ktoś się z Twojej okolicy odezwie z ofertą pomocy. Np. jeśli jesteś ze Śląska to zapraszam do mnie na diagnostykę. Tak jak wyżej napisał Przemek, trzeba podłączyć pod komputer i może pokaże błąd jakiejś klapki.

      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Tematy przeniesione w bardziej odpowiednie miejsce.
        Pozdrawiam,


        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X