Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szum powietrza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • szum powietrza

    podczas przekraczania predkosci okolo 60 km/h w kabinie coraz bardziej szumi wg mnie z tylu po stronie kierowcy. Jak do tej pory nie udało mi sie ustalić miejsca gdzie moze dostawać się powietrze z zewnątrz. Slychać to z fotela kierowcy i pasażera siedzącego za kierowcą. Czy ktoś ma pomysł jak to sprawdzić albo jaka jest przyczyna takich szumów. Po prawej stronie samochodu nie slychać takich szumów ani pasażer kolo kierowcy ani siedzący na tylnym siedzeniu

  • #2
    Skoda Octavia 2 2005

    Komentarz


    • #3
      Szum najczesciej powstaje z winy opony lub padajacego lozyska. Najlatwiej zamienic opony na tyle i sprawdzic czy nie szumi z drugiej strony. Jak nie to za szum odpowiada lozysko kola. Z czasem zacznie wyc albo warczec. Warto sprawdzic przy zamianie kol czy szczeki hamulca nie trzymaja bo tez moze hamulec szumiec jak trzyma troche.

      Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

      Komentarz


      • #4
        Jak uważasz, że jest to powietrze dostające się przez uszczelki drzwi, to bieżesz szeroką taśmę i zaklejasz na zewnątrz miejsca łączania drzwi z karoserią i wsiadasz po przeciwnej stronie . Następnie słuchasz czy jest lepiej.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X