Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blokada skrzyni w OII 1.9tdi FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Blokada skrzyni w OII 1.9tdi FL

    Witam, mój tata zmarł własnie i zostawil takie auto, jest w nim blokada skrzyni biegow ale na breloczku od auta wisi tylko jeden klucz, czy to możliwe że tym samym kluczem otwiera się blokadę co odpala stacyjkę? Nie jestem fizycznie sam w stanie tego sprawdzić teraz, wiem że w poprzednim aucie miał osobno do tego klucz. Auto będzie potrzebne żeby jechać na pogrzeb więc w dniu pogrzebu dobrze było by wiedzieć jak odpalić. Pozdrawiam

  • #2
    Witaj.
    Przyjmij szczere kondolencje.
    Jeśli to BEAR LOCK po prawej stronie tunelu zamykany na 1 lub wstecznym po przekręceniem o 90 stopni to musi być do tego oddzielny klucz. Tak mam u siebie.

    KLUCZ.jpg
    Ostatnio edytowany przez Przemek_i; 26272.

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      dziękuję ale to chyba nie jest Bear Lock, tak miał w poprzednim aucie, a tutaj tego bolca się nawet nie wyjmowało tylko coś tam pstrykało po przekręceniu kluczem i można było jechać, nie wiem tez jak się to blokowało spowrotem

      Komentarz


      • #4
        Wyrazy współczucia.
        raczej powinien być dodatkowy klucz i to raczej 2 lub 3 w komplecie. Może się zamykać bez użycia kluczyka ale potrzebny jest do otwarcia. Zamykanie może być na wcisk lub przekręcenie.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz


        • #5
          A ha i zamykanie raczej wstecznym. Na 1 zawsze można prościej odjechać.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz


          • #6
            Moje kondolencje.....
            Przede wszystkim sprawdź jakiej firmy jest blokada. U mnie w O2 bolec tez sie nie wyciąga. Jest tylko wkładka za.ka która sie przekręca i nie trzeba nic wciskać czy wyciągać. Jeśli blokada jest zapięta a nie masz klucza to będzie kupa roboty z rozebraniem tego. Zawsze do zestawu jest plastikowa karta (wielkości kredytowej) na której jest numer po którym możliwe jest dorobienie klucza. Piszę oczywiście o "niedzwiedziu" Jeśli dobrze pamiętam to moja blokada zapina się właśnie na pierwszym biegu.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez wojtasmazi Zobacz wpis
              Jeśli dobrze pamiętam to moja blokada zapina się właśnie na pierwszym biegu.
              Też tak myślałem ale na "R" też się zapnie.

              ...Moje Cappuccino MPi...

              jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
              sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
              wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

              Komentarz


              • #8
                sprawa rozwiązana, to ten sam kluczyk, reszta się zgadza tak jak pisaliście tutaj mniej więcej, dziękuję wszystkim

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X