Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tabliczka znamionowa BXE

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tabliczka znamionowa BXE

    Witam
    Potrzebuję dorobić tabliczkę znamionową w mojej Octavii BXE, bo zwrócono mi uwagę na przeglądzie rejestracyjnym, że takowej nie posiadam.
    Znalazłem, że dorabiają takie na allegro, ale muszę podać kilka danych. Mam zdjęcie (słabej jakości) jak powinna wyglądać (kolega miał taką skodę), ale nie mogę się doczytać co to za oznaczenie w prawym dolnym rogu ? Tam jest 1,0 ?? Może ktoś sprawdzić, kto ma O2 BXE ? Z góry dziękuję

  • #2
    Mówisz o tej nalewym słupku b?

    Komentarz


    • #3
      Dokładnie tak

      Komentarz


      • #4
        To taka wyrobisz chyba za 20 zł w każdym ASO po pokazaniu dowodu rejestracyjnego i swojego bo tylko właściciel może to wyrobić . Dostajesz komplet 3 naklejek na słupek na szybę i jeszcze jedna . Masz wtedy Ori nikt ci nie zarzuci że walony .

        ​​​​​​

        Komentarz


        • #5
          No właśnie pytałem w ASO to mi powiedzieli że już są niedostępne te naklejki, więc mogę dorobić sobie przez allegro albo na iść do diagnosty po zaświadczenie że nie mam naklejki, potem do wydziału komunikacji a potem do stacji okręgowej i tam mi wyrobią zastępczą.

          Komentarz


          • #6
            To widać troche jestem do tyłu... Ktoś z bxe może odezwie się w temacie

            Komentarz


            • #7
              Skoda Octavia (2004 - 2008) - tabliczki z oznaczeniem. > VAG ETKA Online > Nemiga.com

              Element o oznaczeniu 1Z0 000 101 wystepuje. W katalogu czesci, swieci sie na zielono, czyli mozna zamowic. Moze inne ASO, albo napisac na [email protected] ze diler odmawia zamowienia czesci do samochodu i wtedy zdobedziesz wiedze czy taka czesc jest czy nie dostepna.
              Spritmonitor.de

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X