Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nie równe koło- prawe tylne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • nie równe koło- prawe tylne

    Chodzi mi że ewidentnie widzę w swojej octavii problem że jedno koło nie jest równe z cała resztą. Zmieniłem wszystkie tuleje sprężyny na tyle i amortyzatory, odboje i pojechałem na geometrie niby to ustawili ale nie ustawili jak chciałem, 1 cm brakuje aby było równe i zastanawiam się nad dystansem aby włożyć na jedno koło aby to wyglądało równo. Pomysły jakieś inne ?

  • #2
    Sprawdzałeś parametry obu felg? Ta sama szerokość z obu stron? To samo ET?
    Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
    FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

    Komentarz


    • #3
      Wszystko jest to samo

      Komentarz


      • #4
        No to jedz na pełną geometrie , tam powinno sie wiele wyjaśnić
        2.0 TDI , 11.2017 -> Style , Black Pearl , HB

        Komentarz


        • #5
          Najlepsze że byłem już kilka razy i jedynie się dowiedziałem że z przod prawy walniety był

          Komentarz


          • #6
            A ustawienie na geometrii nic nie daje

            Komentarz


            • #7
              Tak wgl jak ustawić kąt pochylenia koła ? albo jaka część ustawia kąt koła wachacz górny ?

              Komentarz


              • #8
                Jeżeli tobie to ustawiali to trzeba było brać wydruk z geometrii wtedy było by wiadomo co i jak . Obecne urządzenia posiadają taka opcję i najczęściej jest ona dawana klientowi bez jego zapytania po wykonanej usłudze . Wtedy masz podkładkę jak zostało to ustawione .Do regulacji kąta tylnego zawieszenia służą śruby mimośrodowe .Osoba dokonująca regulacji powinna o tym wiedzieć .
                Chyba że są one zapieczone i bali się ich ruszać by ich nie poukręcać ale wtedy powinni tobie o tym powiedzieć bo i tak będą do wymiany .
                Ostatnio edytowany przez Wojtenio; 23729.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Wojtenio Zobacz wpis
                  Jeżeli tobie to ustawiali to trzeba było brać wydruk z geometrii wtedy było by wiadomo co i jak . Obecne urządzenia posiadają taka opcję i najczęściej jest ona dawana klientowi bez jego zapytania po wykonanej usłudze . Wtedy masz podkładkę jak zostało to ustawione .Do regulacji kąta tylnego zawieszenia służą śruby mimośrodowe .Osoba dokonująca regulacji powinna o tym wiedzieć .
                  Chyba że są one zapieczone i bali się ich ruszać by ich nie poukręcać ale wtedy powinni tobie o tym powiedzieć bo i tak będą do wymiany .
                  mówisz o tych co są po środku każdego z tych ten tego co spreżyna jest

                  Komentarz


                  • #10
                    Tu fotorelacja z wymiany tych tulei - wszystko wiadać jak na dłoni:
                    [O2] Wymiana tulei wahacza tylnego poprzecznego dolnego - Octavia Club Polska
                    Skoda Octavia II 1.6 Mint 2008 LPG (@STAG)
                    FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999 LPG

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Andrzej.P Zobacz wpis
                      Tu fotorelacja z wymiany tych tulei - wszystko wiadać jak na dłoni:
                      [O2] Wymiana tulei wahacza tylnego poprzecznego dolnego - Octavia Club Polska
                      Wszystko podobnie było zdejmowane i zakładane na nowo jedynie tych nakładek nie mam na śrubach

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X