Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Metaliczny dźwięk w kabinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Metaliczny dźwięk w kabinie

    Witam. Od jakiegoś czasu podczas delikatnego dodawania gazu slysze w aucie metaliczny dźwięk!
    Nie mam go na wolnych obrotach tylko jak jest dokładnie 1050 obrotów/min! Prędzej jak i puźniej już tago dźwięku nie słychać.
    Tan dźwięk można usłyszeć tylko i wyłącznie w kabinie, w komorze silnika jak i pod silnikiem nie mam go. Sprawdziłem już wszystkie możliwe miejsca i połączenia w silniku jak i pod i jak do tej pory nie moge zlokalizowac skad dochodzi ten dzwiek.
    Jesli ktoś miał coś podobnego to proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu!

  • #2
    Ten dźwiek jest też odczuwany też jako delikatne drżenie!

    Komentarz


    • #3
      Witam. Dołączam do tematu. Mam ten sam problem i nie potrafię zlokalizować tego dźwięku i delikatnego drżenia.

      Komentarz


      • #4
        Posiadam ten sam silnik co kolega wyżej. Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Panowie, wylaczcie klime i zobaczcie, czy dzwiek wystepuje. Ja mam taki metaliczny dzwiek, jak uklad klimatyzacji trzeba nabic.

          Komentarz


          • #6
            Klima wyłączona, to nie to.
            Drżenie to jest tylko na obrotach dokładnie 1050 ob/ min!

            Komentarz


            • #7
              Sprawdź plastykową osłonę idącą od grilla do filtra powietrza. Dokręć ją mocno do pasa przedniego. U mnie wydawała się dokręcona, ale po przykręceniu "na chama" przestała drżąc dawać dziwny, metaliczny dźwięk. Tak samo jak w Twoim przypadku był on słyszalny jedynie w kabinie.

              Jest to kierownica powietrza widoczna na zdjęciu z postu: Wlot powietrza, czegoś brakuje? - Octavia Club Polska

              Dokręca się ją od strony komory silnika. U mnie raz na jakiś czas wymaga takiej ingerencji.
              Ostatnio edytowany przez Przemek.pl; 43692.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X