Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wentylatory chłodnicy Skoda Octavia 2 1,6 benzyna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wentylatory chłodnicy Skoda Octavia 2 1,6 benzyna

    Witam i mam takie pytanie padł.mi jeden wentylator chłodnicy ten mały ,nigdzie nie mogę znaleźć w sieci zaco on odpowiada czy można tak jeździć jeżeli duży pracuje normalnie dziękuję za informację pozdrawiam

  • #2
    One dmuchają w odwrotne strony, więc bez jednego obieg powietrza będzie zaburzony.

    Mam ten mały do sprzedania: nowy zamiennik.
    Ostatnio edytowany przez ; 44763.

    Komentarz


    • #3
      Ok dzięki za informacje narazie muszę sprawdzic czy to wentylator czy może sterownik ,jeśli wentylator to trzeba cały przód rozebrać żeby wyciągnąć samochód Skoda Octavia 2 1Z3 benzyna 1.6 silnik FSi BLF.Czytałem w internecie że ponoć można jeździć na włączonej klimatyzacji żeby autko się nie grzało.ale latem to pół biedy ale jesienią i zimą cały czas na klimie to wiadomo spalanie większe zresztą informacja nie sprawdzona .

      Komentarz


      • #4
        W czerwcu przód rozbierałem, bo wymieniałem wszystkie 3 chłodnice. Myślę, że z niezgniecionego przodu wyjąłbym wentylatory z obudową, ale konieczne jest spuszczenie płynu i odpięcie wszystkich czterech węży od chłodnic silnika. Może u ciebie są tylko 2 węże (bo nie ma intercoolera)- nie wiem.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez unicestwiacz_wszechrzeczy Zobacz wpis
          Może u ciebie są tylko 2 węże (bo nie ma intercoolera)- nie wiem.
          Są tylko 2.
          Nawet bez spuszczania wody się da :-)

          ...Moje Cappuccino MPi...

          jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
          sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
          wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

          Komentarz


          • #6
            No to sprawa wyjaśniona.

            Komentarz


            • #7
              Jak rozumiem to na jednym tym większym nie można jeździć bo silnik będzie się grzal, czyli te wiatraki oba pracują jednocześnie,włączenie klimy i jazda cały czas na włączone nie rozwiąże problemu myślę.jak by tu uniknąć kosztów dzięki za informację pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                kup całe pracujące, odkręć 4 śruby i wyjmij wtyczkę a potem załóż te dobre i po robocie

                jeszcze chyba rura od dolotu jest do zdjęcia żeby je łatwiej wyciągnąć.

                Dasz radę. Ja sam wymieniłem chłodnicę.

                ...Moje Cappuccino MPi...

                jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
                sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
                wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

                Komentarz


                • #9
                  Ok dzięki pozdrawiam

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X