Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Tour z LPG - dziwne odgłosy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Tour z LPG - dziwne odgłosy

    Mickul, odezwał się wszechwiedzący ,Ty to już chyba pozjadałeś wszystkie rozumy i wybierz się koniecznie do okulisty ,bo nie widzę odpowiedzi z mojej strony na każdy post z tego tematu :evil: Koniec OT.

  • #2
    [O2] Tour z LPG - dziwne odgłosy

    Usłyszałem dziś dziwne odgłosy jakby z tyłu auta, choć głowy bym nie dał. Pisząc dziwne mam na myśli coś pomiędzy dźwiękami wydawanymi przez łodzie podwodne w tych wszystkich filmach wojennych a śpiewem delfina. Lepiej opisać tego nie dam rady. Po kilku minutach jazdy głosy umilkły.

    Czyżby to miało związek z niską temperaturą powietrza? :|

    Komentarz


    • #3
      podobne odłosy też słyszę w swoim aucie przy porannym uruchomieniu, ale tylko w sezonie zimowym. po kilku minutach spokój, nie znam przyczyny

      Komentarz


      • #4
        jak też usłyszałem takie odgłosy jakby guma lekko ocierała o coś. Po bardziej wnikliwej analizie wydaje mi się że odgłos dochodzi ze słupka środkowego od strony kierowcy. Dźwięk jest tan długo, aż silnik nie przełączy się pierwszy raz po dłuższym postoju na gaz, czyli nie zagrzeje się do jakiegoś stopnia. Zacząłem się zastanawiać czy ten odgłos nie jest z głośniczka parktronika, jakby jakieś przebicie było.
        Pozdrawiam,

        drodar

        Komentarz


        • #5
          sonar wam w gratisie dołożyli?

          Komentarz


          • #6
            zastanawiam sie bardziej nad pompą paliwa niz sonarem :lol:

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez artur135
              zastanawiam sie bardziej nad pompą paliwa niz sonarem
              też mi to przemkneło przez myśl

              Komentarz


              • #8
                U mnie też coś takiego słychać - również stawiałbym na pompę.
                Ciekawe czy jak bak się opróżni to odgłosy zmienią swój charakter.
                Piotrek

                Fabia III Combi 1.0 CHYB
                Rapid Spaceback 1.2 CGPC

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez piotrex
                  Ciekawe czy jak bak się opróżni to odgłosy zmienią swój charakter.
                  Powinieneś raczej zadać sobie pytanie, czy jak bak się opróżni to ch... nie trafi pompy paliwa i katalizatora...
                  Oblicz ile więcej pali Twój samochód przez włączone światła w dzień:
                  http://dadrl.pl/bin/KosztySwiatelMijania.zip
                  Jacy ustawodawcy takie prawo. Jakie prawo taki kraj. Jaki kraj takie w nim życie...

                  Komentarz


                  • #10
                    mkania777, miałem na myśli poziom przed rezerwą, a nie osuszanie osadnika
                    Piotrek

                    Fabia III Combi 1.0 CHYB
                    Rapid Spaceback 1.2 CGPC

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja też dzisiaj podczas uruchomienia silnika na zimno słyszałem co chwilę odgłos tak jakby co chwilę coś było wtryskiwane. Pompa paliwa jakby siadała to byłoby dziwne w moim przypadku ponieważ nigdy nie zszedłem poniżej 1/4 zbiornika PB.Za tydzień jadę na przegląd to to zgłoszę zobaczymy co magicy z ASO powiedzą.

                      Komentarz


                      • #12
                        Mam 3-cia zime auto, wczesniej benzyna teraz LPG i co sezon tak jest jak przymrozi, wiec nalezy to uznac za normalne
                        Kiedyś O1 1.8T , Później O2FL 1.6 Fabia II 1.9 TDi, teraz Rapid 1.2 TSI 110 km

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X