Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zepsuta antena dachowa po myjni

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zepsuta antena dachowa po myjni

    VaGa miał chyba polskiego bo po polsku na lapku wszystko pisało ale czy ma to rzeczywiście jakiś wpływ?
    W każdym bądz razie dzisiaj odbieram samochód. Kazałem nie wymieniać termostatu tylko przeczyścić układ zobaczymy jakie efekty. A co do falujących obrotów kazałem wyczyścić przepustnicę.

    [ Dodano: Sro 16 Paź, 13 13:17 ]
    No i odebrałem auto od mechanika. Po przepłukaniu chłodnicy i termostatu (było na nim troche jakiejś galarety i trochę tych granulków co wcześniej pisałem) teraz maksymalna temp. na VAG pokazuje 99 st.C.
    Mam nadzieję że to nie za wysoka :? Po przeczyszczeniu przepustnicy pojawił się kolejny problem a mianowicie po tej czynności nie można zrobić adaptacji przepustrnicy (VAG jej nie widzi albo się nie łączy czy coś podobnego). Co gorsza teraz z obrotami jest jeszcze gorzej bo nie dość że falują w zakresie 600-900 to czasami auto samo wchodzi na chwilowe obroty nawet do 2000 i z powrotem spada na 800. Czyżby do wymiany była przepustnica powietrza ?

  • #2
    Zepsuta antena dachowa po myjni

    Witam umylem autko i zdechlo radio. Odkrecilem antene, polozylem. Autko wyjechalo czyste ale po dokreceniu anteny radio kaput. Jak moge zdemontowac antene ta co na foto i zamontowac rekinka. Jesli tamat byl to prosze o linka.
    z gory dzieki
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez dawidF1
      Jak moge zdemontowac antene ta co na foto
      demontujesz plastiki z tyłu, odciągasz podsufitkę od dachu i nakrętka mocująca/trzymająca antene jest na wierzchu :wink:
      Fabryka Barw :]

      Czarna O1 rs-line tdi
      Srebrna O2 Scout

      DACAR.team

      Komentarz


      • #4
        plastki pod klapa bagaznika tak? Jak on jest tam zamontowany, wciski?

        Komentarz


        • #5
          boczne plastiki, plastik z podsufitki u góry. Na wcisk na kołki
          Fabryka Barw :]

          Czarna O1 rs-line tdi
          Srebrna O2 Scout

          DACAR.team

          Komentarz


          • #6
            Może wystarczy przeczyścić połączenie gwintowane bat - podstawa anteny jakimś kontaktem i zagra ? Pewnie po myjni zebrało się tam sporo wody, jeżeli nie osuszyłeś problem gotowy.
            // Podstawowa Diagnostyka VAG // Odczyt PIN Immo // OP-COM //
            ------------------------------------------------------

            Komentarz


            • #7
              Okazalo sie....zw wypadla antena z radia wiec jest ok dzieki za pomoc na przyszlosc

              Komentarz


              • #8
                Na przyszłość to nie korzystaj z takich myjni :wink:
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                przedstawiam smerfetke

                Komentarz


                • #9
                  na wiosne to wstawiam rekinka na dach i mam wszystek w zupie jesli idzie o polaczenie antenowe no i mysle o zmienie na O2 po lifcie moze

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X