Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Jakwymienic zaslepke spryskiwacza reflektorow?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Jakwymienic zaslepke spryskiwacza reflektorow?

    Zamieszczone przez leszekmw
    w 2007 benzyna była prawie 2 razy droższa od ropy..
    bez przesady. CHyba, że w ON odliczaleś cały VAT, a w Pb nie miałeś możliwości. Nie wiem po ile ON, ale benzyna we wrześniu 2007r. była po 4,25, LPG po 1,99 - więc ON było raczej bliżej benzyny niż LPG Mógł być nawet i 50gr tańszy niż Pb, ale nie dwa razy

  • #2
    [O2] Jakwymienic zaslepke spryskiwacza reflektorow?

    Witam
    Zauwazylem ze nie mam prawej zaslepki spryskiwacza lamp,nie wiem jakim cudem mi odpadla
    zamowilem w ASO i mam ja,ale nie wiem jak zamoncic....
    jak przykladam tak to odpada,jakos trzeba wysunac spryskiwacz?ale jak jak on na chwile wyskakuje i zawija spowrotem po prysnieciu

    Link


    Wymienial juz ktos?
    było:mk3,mk3 GTI Edition,RMC 2.0 16v,mk4 ALH,A3 ASV,A4 B6 AWX+++ S-line...
    jest->Skoda Octavia II RS 170ps

    Komentarz


    • #3
      Forum - Octavia Club Polska

      Zamieszczone przez kowal 2002
      - zamontowane spryskiwacze, w pozycji spoczynkowej ( jeszcze bez zaślepek ), znajdują się ok. 1 cm poniżej powierzchni zderzaka. Żeby założyć zaślepki trzeba ręcznie wysunąć dysze i dopiero wtedy solidnie je zatrzasnąć ( zaślepki ). W czasie normalnej jazdy będą one dosyć mocno dociskane do zderzaka przez sprężyny powrotne w spryskiwaczach i jeśli, któryś z zatrzasków puści to pożegnamy się z zaślepką więc warto to sprawdzić 2 razy.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Podziekowal za pomoc-faktycznie pomoglo ogarnalem sam :wink:
        było:mk3,mk3 GTI Edition,RMC 2.0 16v,mk4 ALH,A3 ASV,A4 B6 AWX+++ S-line...
        jest->Skoda Octavia II RS 170ps

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X