Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wycieraczki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wycieraczki

    rafiki, oj tam :P u nas na spotach są imprezy a nie zabawy :lol:
    zresztą nawet jeżeli coś pomieszałem, to nie zmąciło to sensu przekazu :wink:

  • #2
    wycieraczki

    Problem urodzil sie w piatek tydzien temu, nagle przestaly dzialac przednie wycieraczki, bezpiecznik dobry doplywa 12,5 V przekazniki tez sprawne o ile przednie przednie wycieraczki ida przez przekaznik bo nie jestem pewien, silnik sprawny sprawdzany przez elektryka, pozostaje modol komfortu ale reszta elektryki sterowana z modulu dziala bez problemu. Moze ktos mial taki problem i sie podzieli wiedza, z gory dzieki i pozdrawiam.
    INSTALACJE ELEKTRYCZNE info na PW.

    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=73618

    Pozdro Marcin

    Komentarz


    • #3
      a do silniczka dochodzi sygnał sterujacy ?
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz


      • #4
        Kolego to nie musi być usterka elektryczna. Mi stanęły wycieraczki od razu a powodem były zapieczone sworznie w tulejach wycieraczek. Należy wymontować silniczek wycieraczek i rozsprzęglić go od mechanizmu, włączyć wycieraczki i zaobserwować jak pracuje silniczek bez obciążenia. Zapominiałem dodać że silniczek ma zabezpieczenie przed nadmiernym obciążeniem. Jeżeli ma za ciężko to wcale się nie uruchomi.

        Komentarz


        • #5
          Raymond, tak prawdę mówiąc to silnik sprawdzał elektryk i stwierdził ze jest sprawny, ale jak go sprawdzał to nie wiem. jutro do południa jeszcze mam czas bo na 17 się umówiłem z majstrem i będzie "grzebał". pozdrawiam

          [ Dodano: Nie 17 Lut, 13 20:07 ]
          co do sterowania to moim zdaniem jest dobre bo przewody są w takim miejscu ze nie ma co ich uszkodzić.

          [ Dodano: Pon 18 Lut, 13 12:25 ]
          Dzisiaj autko idzie do elektryka, zobaczymy co wymysli. :-(

          [ Dodano: Sro 20 Lut, 13 09:17 ]
          Witam. Problem rozwiazany, zwarcie na sterowaniu plus zerwany slimak na silniku i rozkodowany modol komfortu. Ale juz wszystko ok
          INSTALACJE ELEKTRYCZNE info na PW.

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=73618

          Pozdro Marcin

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X