Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda O2 i radio Stream - problem!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda O2 i radio Stream - problem!

    Tom, 21:00 czas rozpoczecia

  • #2
    Skoda O2 i radio Stream - problem!

    na początek przepraszam, że powtarzam temat z forum CA, ale może tutaj ktoś spotkał się z podobnym problmem i może udzielić jakieś wskazówki - choćby pomocnej w ewentualnej dyskusji z ASO... z góry będę wdzięczny.

    A chodzi o to, iż od dość krótkiego czasu jestem posiadaczem O2 z radiem Stream. Niestety do czasu kiedy nie zrobilo sie zimno i wilgotno na dworzu, wszystko bylo ok, jednak w ostatnich kilku dniach coraz czesciej po uruchomieniu auta, radio pomimo, ze pokazuje wszelkie wskazania prawidlowo (wlacza sie itd..) - NIE GRA! kompletna cisza... Stan taki utrzymuje się przez około 10-15 minut, po czym wszystko wraca do normy.


    pozdrawiam i dzieki za pomoc

    Komentarz


    • #3
      odstaw do serwisu coby sprawdzili z rana i do wymiany
      nie pomogl ani razu

      Komentarz


      • #4
        Dokładnie...

        Zamieszczone przez owicz0
        odstaw do serwisu coby sprawdzili z rana i do wymiany
        Nowe auto, więc serwis powinien to zrobić. Swoją drogą - dziwne, że tak się dzieje, coś musi kiepsko kontaktować...
        Skoda Octavia Kombi II 2005r. 1.9TDI 77kW Elegance czerń magiczna - sprzedana...
        Renault Scenic III 1.4TCe 2010 - jest...

        Komentarz


        • #5
          A zobacz jeszcze jak rano wsiadziesz do auta i zanim wlozysz kluczyk do stacyjki wlacz radio czy wtedy zacznie grac czy nie.

          A moze Twoj Stream ma wzmacniacz na lampach i to musi sie nagrzac - taki zart, ale powiedz go panow z serwisu, ze jednak wolisz zeby gralo odrazu
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            sprawdzalem- niestety nic z tego. radio dokladnie potrzebuje 10-11 minut do tego aby przestawic sie z trybu "dla nieslyszacych" - a tryb "normal" bez wzgledu na to co bym nie robil... umowilem sie w warsztacie na przyszly tydzien, wiec jak sie dowiem co to bylo - dam znac.

            pozdrawiam

            Komentarz


            • #7
              Witam

              Mam taki sam problem z owym radiem, tyle ze zaczelo sie "zawieszac" jak jeszcze bylo cieplo. Rowniez umowilem sie w serwisie.... i zobaczymy
              witeek - octavia 2.0 TDI DSG

              Komentarz


              • #8
                Panowie! I jaka diagnoza?? ja mam to samo ale od przypadku do przypadku. Poki co 2 razy sie zdarzylo i samo wrocilo po godzinie, a za drugim razem po 24 godzinach. Dajcie znac.
                www.kulawplot.pl

                Komentarz


                • #9
                  Te radia są niestety nie bardzo. Moje od czasu do czasu "wali w głośniki". Nawet po przeprogramowaniu. Na razie daję sobie spokój, ale na jesieni już nie popuszczę...
                  Skoda Octavia Kombi II 2005r. 1.9TDI 77kW Elegance czerń magiczna - sprzedana...
                  Renault Scenic III 1.4TCe 2010 - jest...

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie martwcie sie :twisted: Audience robi to samo, raz na jakis czas. Ja nie wiem czy to nie wina tez po czescie instalacji elektrycznej i tego calego CAN-BUSa ktory to wysyla przeciez jakies informacje na pulpit radia np z czujnikow cofania itd
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #11
                      mi raz audience padlo przy mocnym mrozie i duzej wilgotnosci powietrza, nastepnego dnia bylo ok i uz sie nie powtorzylo, po prostu objaw taki jaki nie bylo podłaczone do zasilania.

                      Komentarz


                      • #12
                        Hej!
                        Kiedyś po wizycie na Zakręcie miałem to samo. Wyjazd z serwisu - radio świeci, pokazuje co m pokazywa, ale ... nie wydaje żadnego dźwięku.
                        Więc powrót do serwisu - sami byli zaskoczeni. Pomyśleli, podłubali, w ruch poszedł komputer. Ale ostatecznie pomógł dopiero twardy reset - rozłączenie akumulatora ... ;-)

                        Komentarz


                        • #13
                          I ja dołączam do klubu miłośników strzałów i zawieszenia się streama. Dzisiaj mało żonka mi nie zemdlała, jak walneło w glośnikach. Po tym radio przestało reagować na cokolwiek, czujnik cofania też wysiadł. Na dodatek w głośnikach pojawiło się rytmiczne ciche cykanie, które ustawało przy wyłączeniu zapłonu. Po ok. godzinie wszystko wróciło do normy poza "zawieszającym" się głośnikiem w prawych drzwiach, tweeter działa a bas jak chce. W tym przypadku panowie z ASO będą mieli nad czym dumać. niebawem przegląd i już szykuje liste usterek włącznie z przetarciami od uszczelek, ale to inny wątek.
                          Czy ktoś z kolegów sprawę strzelających streamów rozwiązał do końca z ASO :?:

                          pzdr
                          OII ambientna sztuka

                          Komentarz


                          • #14
                            Oni sami nie wiedza jak narazie. Jak bedzie ten mily Pan z Poznania w Katowicach, to chyba osobiscie pofatyguje sie wytlumaczyc mu na czym polega problem strzalow w glosnikach.

                            Aha i u nas nie strzela Stream tylko Audience, wiec niby to 'lepsze' radio :lol:
                            Spritmonitor.de

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez Maicroft
                              Jak bedzie ten mily Pan z Poznania w Katowicach, to chyba osobiscie pofatyguje sie wytlumaczyc mu na czym polega problem strzalow w glosnikach.
                              Przydałby się w tej sprawie precedens i uświadomienie serwisantom, że tak być nie powinno.

                              pzdr
                              OII ambientna sztuka

                              Komentarz


                              • #16
                                ja mam w audience takie cos jakby na ulamek sekundy radio przestrajalo sie na jakas inna stacje (doslownie na pare setnych sekundy)
                                nasza droga: www.wpzs.pl

                                Komentarz


                                • #17
                                  to nie jestes sam ma to samo tez w audience

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Zamieszczone przez Jabar1975
                                    ja mam w audience takie cos jakby na ulamek sekundy radio przestrajalo sie na jakas inna stacje (doslownie na pare setnych sekundy)
                                    potwierdzam stream również :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
                                    OII ambientna sztuka

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      A u mnie radio śmiga bez problemów :szeroki_usmiech
                                      Sprzdana - Octavia II 1.9 TDI Elegance
                                      Obecnie Ford Focus II 1.6 - najlepszy bo służbowy

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        jacq, Jak bedzie w Katowicach mily Pan z Poznania to chyba zainteresuje go tym problemem.

                                        Jabar1975, No to jeszcze nie miales, bo to bys uslyszal na 100%. Jak kiedys rabnie cos w aucie jakby Ci petarda w aucie odpalila, to przypomnij sobie o tym topiku i pozdrow konstruktorow odbiornikow do Skody :twisted:

                                        Ja tam wcale nie obraze sie na nowy Audience
                                        Spritmonitor.de

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          No to na bank standardowe defekty. U mnie sporadyczne strzały i chwilowe przesłuch innych stacji też :evil: Radio Stream.
                                          Hokus-Pokus i dwumasa

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Voldemort, Na przesluch w Streamach poradzono ze Skody MB, aby wgrac nowy soft do odbiornikow, ale z tego co wiem, w serwisie im sie nie chce, bo to sie strasznie dlugo wgrywa.
                                            W Audience tego nie zanotowalem, chociaz czasem tez jakby gubilo stacje, ale to chyba na czas kiedy szuka mocniejszego nadajnika na inne czestotliwosci.
                                            Spritmonitor.de

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Zamieszczone przez Maicroft
                                              No to jeszcze nie miales, bo to bys uslyszal na 100%
                                              mam nadzieje ze sie to nie stanie (u mnie jest audience z sound systemem) - trzeba bedzie zglosic do tych oszolomow. Ciekawe kto robi dla skody te radia?
                                              Blaupunkt? Grundig? czy jakies inne?
                                              nasza droga: www.wpzs.pl

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                Maicroft, odpuszczam temat bo zjawisko jest na tyle marginalne że ledwie czasami o sobie przypomina. Ale fakt jest. Co posłusznie potwierdzam :?
                                                Hokus-Pokus i dwumasa

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Uświdamianie serwisantom nic nie da... Skoda wie że jest taki problem ale nie ma na razie rozwiązania - mam O2 ze Streamem i znam ten problem. Ten Pan z Poznania też nie pomoże :lol:
                                                  Z tego co zauważyłem są 2 różne problemy: 1. głośniki strzelają i zapanowuje cisza (wyświetlacz wskazuje normalnie). 2. radio od tak sobie zapada w śpiączkę (wyświetlacz wskazuje normalnie). Czy wam w obu przypadkach radio pokazuje brak płyty CD (choć jest włożona)? czy jest osoba która NIEMA czujników parkowania oraz ma radio Stream i taki problem?

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X