Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda O2 i radio Stream - problem!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Doggi
    Czy wam w obu przypadkach radio pokazuje brak płyty CD (choć jest włożona)?
    U mnie tak właśnie jest.

    pzdr
    OII ambientna sztuka

    Komentarz


    • #27
      i u mnie tak samo jak powyżej opisał kolega. Czy może wiadomo jak z tym się uporać (oprócz wymiany radia oczywiście) ?

      Komentarz


      • #28
        Mam dwa pytania.
        1. Padł mi wyświetlacz w radiu. Da się z tym coś zrobić czy trzeba wymienić?
        2. Lewy głośnik od strony kierowcy jest sprawny ale wyłączony przez radio. Ktoś wie jak go włączyć?

        Komentarz


        • #29
          a w jaki sposób radio go wyłączyło?
          posługujesz się vcds'em?
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • #30
            Nie w tym sensie że radio go wyłączyło tylko został wyłączony przez poprzedniego właściciela. Prawdopodobnie coś w ustawieniach robił a że wyświetlacz nie działa nie mogę tego sprawdzić

            Komentarz


            • #31
              w mojm Stream MP3 pojawił się problem z czytaniem płyt. Wyswietla mi CD ERROR i wypluwa płytę, co dziwne, płyt ze zmieniarki tez nie czyta. Miał ktoś takowy problem ?

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez BodzioXson Zobacz wpis
                Nie w tym sensie że radio go wyłączyło tylko został wyłączony przez poprzedniego właściciela. Prawdopodobnie coś w ustawieniach robił a że wyświetlacz nie działa nie mogę tego sprawdzić
                radio do wymiany, nie opłaca się nic w nim robić, używkę kupisz za 100-200 zł.
                z tego co kojarzę nie da się wyłączyć jednego głośnika.
                Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez BodzioXson Zobacz wpis
                  Nie w tym sensie że radio go wyłączyło tylko został wyłączony przez poprzedniego właściciela. Prawdopodobnie coś w ustawieniach robił a że wyświetlacz nie działa nie mogę tego sprawdzić
                  ..może skręcony balans w jedna stronę ?? Trzeba wcisnąć przycisk z nutą (nad MENU), potem wcisnąć jeden przycisk wyżej (najniższy od wyboru stacji z prawej strony) i pokręcić gałką prawo/lewo ....może drugi głośnik "wróci".

                  Komentarz


                  • #34
                    Zamieszczone przez ARobert Zobacz wpis

                    ..może skręcony balans w jedna stronę ?? Trzeba wcisnąć przycisk z nutą (nad MENU), potem wcisnąć jeden przycisk wyżej (najniższy od wyboru stacji z prawej strony) i pokręcić gałką prawo/lewo ....może drugi głośnik "wróci".
                    Dzięki. Udało się przywrócić głośnik do życia.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X