Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Elektryczne sterowanie lusterek bocznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Elektryczne sterowanie lusterek bocznych

    Witam wszystkich forumowiczów
    Dzisiaj, próbując wyregulować lusterka na pozycji "L" zaczęły mi się przestawiać jednocześnie dwa wkłady- lewy i prawy. Do tej pory podkreślam regulowały się mi się osobno- w pozycji "L" lewe i analogicznie z prawym. Obecnie na pozycji "L" regulują się oba, natomiast na pozycji "R" tylko prawe. Na innym forach jest opisane że w grupie VAG można to ustawiać komputerem. Tutaj podkreślam nic nie robiłem- po porannym odpaleniu taką niespodziankę zastałem. Ma ktoś pomysł jak to wyłączyć??

  • #2
    Zamieszczone przez daniel625ww Zobacz wpis
    Witam wszystkich forumowiczów
    Dzisiaj, próbując wyregulować lusterka na pozycji "L" zaczęły mi się przestawiać jednocześnie dwa wkłady- lewy i prawy. Do tej pory podkreślam regulowały się mi się osobno- w pozycji "L" lewe i analogicznie z prawym. Obecnie na pozycji "L" regulują się oba, natomiast na pozycji "R" tylko prawe. Na innym forach jest opisane że w grupie VAG można to ustawiać komputerem. Tutaj podkreślam nic nie robiłem- po porannym odpaleniu taką niespodziankę zastałem. Ma ktoś pomysł jak to wyłączyć??
    Poszukaj kogoś z VCDS.
    SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
    ​​​
    Grzegorz

    Moja Ambitna Czarnula

    Komentarz


    • #3
      czyli działa normalnie w trybie domyślnym. wcześniej miałeś celowo włączony tryb pojedynczy
      jak masz maxidota to tam się to ustawia, lub vcds'em
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • #4
        Auto nie posiada maxidota. VCDS'em zapewne się to uda przestawić. Zastanawia mnie fakt jak to się przestawiło. Skoro bez VCDS'a i maxidota ustawienia się zmieniły, to może istnieje jakaś kombinacja przycisków, dzięki której można to z powrotem przestawić?

        Komentarz


        • #5
          może sięcoś zresetowało i przyjęło tryb fabryczny
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X