Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Alarm Mobitel can

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Alarm Mobitel can

    Mam problem z alarmem Mobitel Can, po uzbrojeniu alarmu, czyli zamknięciu z pilota miga mi trzy razy kierunkowskazami, co jak doczytałem w instrukcji wskazuje na nie zamknięcie jednych drzwi, to jest oczywiście nieprawda. Stało się to po odłączeniu akumulatora. Ktoś się spotkał z takim problemem, ma może instrukcję instalatora, schemat tego alarmu, może być info na priv.. Wiadomo, że ten alarm to jedynie gadżet montowany w Aso bo leasingodawca żądał drugiego zabezpieczenia.

  • #2
    Cześć, mam całą dokumentację instalacji instrukcji I kodowania, mogę podesłać jak potrzeba jeszcze

    Komentarz


    • #3
      To poproszę dokumentację. Info na Priv.

      Komentarz


      • #4
        Witam, ja również proszę o cała dokumentację instalacji jak również kodowanie. Mam problem z pilotami zapasowymi (2 i 3) które nie rozbrajają alarm. Przy zamykaniu zamka z pilota 2 i 3 zamek się zamyka i alarm się uzbraja, ale przy otwieraniu alarm się już nie rozbraja (zamek się oczywiście otwiera). Pilot numer 1 działa bezproblemowo.

        Komentarz


        • #5
          Witam
          Mam ten sam problem co autor postu ,
          Czy mogę poprosić o instrukcję
          z góry dzięki

          Komentarz


          • #6
            Czy ja też mogę poprosić o dokumentacje i instrukcje do tego alarmu - info na na priv poproszę - odkupiłem skodę z tym alarmem...
            Dziękuję.

            Komentarz


            • #7
              Witam
              Mogę prosić o przesłanie dokumentacji do alarmu?
              Pozdrawiam i z góry dziękuję.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X