Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Po zmianie map silnika, nie odpala, zablokowane immo.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Octavia 2 (kwiecień) 2006

    Komentarz


    • #27
      Witam. Wracam do tematu kodowania nowego kluczyka. Znalazłem w necie instrukcje jak dodać nowy kluczyk. Mam dorobiony grot i nową "pestkę immo", postępuję zgodnie z instrukcja, a kluczyk nadal nie działa. Pin immo już wcześniej wyciagłem tez za pomocą programu Vag K Comender 1.4 (china). Czy według tej instrukcji uda mi sie dodac kluczyk?

      Gdy juz mamy Pin code wchodzimy poprzez CAN-Conection w guzik KEY LEARNING

      foto1

      Wybieramy dany model auta wpisujemy liczbę kluczy jakie chcemy zakodować plus kod pin z licznika

      foto2

      Gdy juz wybierzemy auto musimy wpisać liczbę programowanych kluczyków plus kod Pin
      WAZNE W grupie vw nie moŜna dodać ani odjąć 1 sztuki kluczyka dlatego programując dodatkowy kluczyk trzeba zawsze teŜ zaprogramować stary plus nowy.
      Np. mamy 1dobry kluczyk a chcemy zaprogramować drugi, to w polu NEW KEY COUNT wpisujemy 2 sztuki

      foto3

      Po wybraniu auta, liczby kluczy, kodu pin wciskamy guzik Learn

      Teraz musimy wkładać po kolei klucz i przekręcać na zaplon,( nie zapalamy auta) potrzymac z 10 sekund i nastepny klucz tak samo.
      Aby sprawdzic czy proces zakończony sukcesem patrzymy czy klucze się zaprogramowały czyli wkladamy do stacyjki i zapalamy auta.
      Ostatnio edytowany przez marcin6001; 41550.

      Komentarz


      • #28
        foto 1
        Załączone pliki

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez marcin6001 Zobacz wpis
          Witam. Wracam do tematu kodowania nowego kluczyka. Znalazłem w necie instrukcje jak dodać nowy kluczyk. Mam dorobiony grot i nową "pestkę immo", postępuję zgodnie z instrukcja, a kluczyk nadal nie działa. Pin immo już wcześniej wyciagłem tez za pomocą programu Vag K Comender 1.4 (china). Czy według tej instrukcji uda mi sie dodac kluczyk?

          strata czasu ,
          Transpondery po 2004 musza byc PREKODOWANE pod odpowiednie TP i zawierać CS.
          PIN sobie mozna wsadzić ..... ano własnie tam

          Komentarz


          • #30
            Transponder kupiłem na allegro:

            allegro.pl

            co dalej teraz zrobic?

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez marcin6001 Zobacz wpis
              Transponder kupiłem na allegro:

              allegro.pl

              co dalej teraz zrobic?
              tym kablem co masz ... to nic

              Komentarz


              • #32
                Jaki kabel da radę dodać kluczyk? Dodam że mam VCDS 12.12, ale nie mogę się nim zalogować bo pole logowania jest nie aktualna (nie jest podświetlane).

                Komentarz


                • #33
                  VAG commander 8,6 , FVDI, VVDI, SMOK + KEy maker , AVDI ......ceny od kilku tyś w góre

                  Komentarz


                  • #34
                    Wiem! A czy kabel "Vagtacho USB w Wersji V 5.0" poradzi sobie z dodaniem klucza do mojego auta? (Octavia II 04.2006)

                    Komentarz


                    • #35
                      Witam ponownie! Dzisiaj znów wróciłem do problemu dodania kluczyka! Mam już kabel VAG TACHO 5.0 (made in china).
                      Niestety nie mogę zdobyć kodu immo i dodać kluczyka! Na ekranie ma coś takiego foto1
                      Co teraz moge zrobic?
                      Załączone pliki

                      Komentarz


                      • #36
                        Pomoże ktoś? Albo inaczej! Mozę ktoś w okolicy Leszna (wielkopolskie) wie i pomoże mi zakodować nowy kluczyk?
                        Pozdrawiam

                        Komentarz


                        • #37
                          który masz rok auta? po 2006 nie zrobisz nic tym softem
                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                          poprzednie modele:
                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                          Komentarz


                          • #38
                            04.2006r

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X