Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podświetlenie tablic rej.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Podświetlenie tablic rej.

    Koledzy taki problem, chciałem wymienić żarówki w podświetleniu tablicy rejestracyjnej bo stare już się przypaliły i kupiłem ledowe rurkowe 36mm, po założeniu poświeciły chwile i przestały. Myślałem że już po nich, ale sprawdziłem podłączając na krótko do akumulatora i tam świeciły, ponownie założyłem do tablicy i lipa. O co chodzi. Oznaczenie żarówek: ŻARÓWKA RURKA LED C5W COB


  • #2
    A komp nie sprawdza tych lampek? Nie masz błędu na liczniku? Jeśli sprawdza to albo trzeba do nich dołożyć rezystorki symulujące obciążenie, albo wyłączyć sprawdzanie w kompie.

    Komentarz


    • #3
      Pokazuje błąd. A jak założyłem zwykłą i ledową to działały obie .

      Komentarz


      • #4
        KiG jak miałeś jedną zwykłą, drugą LED to było obciążenie i mogło nie pokazywać błędu.
        Albo wymienisz LED-y na takie pod CAN, albo trzeba VCDS-em wyłączyć diagnozę oświetlenia tablicy.

        Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
        Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
        Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

        Komentarz


        • #5
          Jeśli wyłączy się diagnozę vcdsem, to xenon hid bez can będzie świecił bez problemu?

          Komentarz


          • #6
            Nie we wszystkich obwodach można wyłączyć diagnozę. Zależy od rocznika auta.

            Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
            Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
            Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

            Komentarz


            • #7
              Nie będę kombinował. Założyłem zwykłe żarówki. W środku auta w podsufitce wymieniłem na ledy i w miarę działają. Jak są ustawione na automatycznym włączaniu po wyjęciu kluczyka czy otwarciu drzwi, to po chwili przygasają a nie się wyłączają, ale na szczęście po wyłączeniu silnika i zamknięciu auta światła gasnął całkowicie.

              Komentarz


              • #8
                DSC01796.JPG
                musisz mieć adapter i pamiętaj że te żarówki led mają biegunowość też to przerabiałem i działa normalnie
                Ostatnio edytowany przez RoCaVe; 39160.

                Komentarz


                • #9
                  Ja też przerabiałem temat żarówek led podświetlenia tablicy i w końcu miałem dość - kupiłem całe lampki za 40zł. Jestem bardzo zadowolony.
                  Załączone pliki

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X