Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MIkrostyk - drzwi kierowcy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • MIkrostyk - drzwi kierowcy

    Witam
    Pisałem w starym temacie, ale niestety brak odpowiedzi to pozwoliłem sobie założyć nowy.
    Czy ktoś z forumowiczów wymieniał mikrostyk w drzwiach w OII? Interesuje mnie przede wszystkim:
    - jaki zamiennik kupić (bo kilku sprzedawców poinformowało, że są dwa rodzaje),
    - fotorelacja lub jakiś film z takiej lub podobnej naprawy
    - w jaki sposób ponownie umocować blachę lub rozmiar nitów potrzebnych do ponownego zanitowania

    Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje i jeżeli się uda uzyskać informacje mi potrzebne to postaram się zrobić opis co i jak robiłem dla reszty zainteresowanych.

  • #2
    Kolego ja to robiłem w mojej O1. Znalazłem instrukcję z foto na forum Passata chyba. wyciąg zamek z drzwi o obejrzyj mikrostyk i wtedy kup w elektronicznym sklepie. Polecam wodoszczelny żeby co roku ni lutować. Pozdro

    ...Moje Cappuccino MPi...

    jest jeszcze Fabia 2 FL 1.2 MPi + LPG
    sprzedana O1 1.6 MPI AKL + LPG
    wcześniej Corsa 1.0 12V "WŚCIEKŁY LITR"

    Komentarz


    • #3
      Już oglądałem i rosyjskie fora nawet ale musiałbym to zrobić w ciągu jednego dnia, a nie chcę składać i rozkładać ze względu na nitowaną blachę...
      Dzięki za podpowiedz z wodoszczelnym mikrostykiem

      Komentarz


      • #4
        Jakie masz objawy uszkodzonego mikrostyku? Bo mam kłopot z zamkiem drzwi pasażera i próbuje zdiagnozować przed wizytą u mechanika $.
        ..::d- -b::..

        Komentarz


        • #5
          Brak podświetlenia wnętrza po otwarciu drzwi i lampki w drzwiach. Samo zamykanie samochodu po otwarci z pilota i otworzeniu drzwi z uszkodzonym mikrostykiem po chwili oraz brak brzęczka zostawionych świateł.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X